Horoskop dzienny na czwartek, 20 czerwca 2024 r. dla Strzelców, Koziorożców, Wodników, Ryb

Horoskop dzienny na czwartek, 20 czerwca 2024 r. - Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby
Źródło: Kinga Dyczewska / Dzień Dobry TVN
Horoskop - ogólny
Horoskop - ogólny
Horoskop Miłosny na 2024 rok
Horoskop Miłosny na 2024 rok
Horoskop numerologiczny na 2024
Horoskop numerologiczny na 2024
Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Numerologiczne tajemnice
Numerologiczne tajemnice
Sprawdź horoskop dzienny na czwartek, 20 czerwca dla Strzelców, Koziorożców, Wodników, Ryb. Dzisiaj warto uważać na decyzje podejmowane pod wpływem emocji lub impulsu. Możemy działać w sposób irracjonalny i ulegać czyjejś celowej dezinformacji. Na szczęście wieczorem ten trudny wpływ ulegnie rozproszeniu i wejdziemy pod działanie mocy bogini Kupały. 

Horoskop dzienny na czwartek, 20 czerwca - Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby

W tym roku świętowanie Nocy Kupały możemy rozłożyć na kilka dni, ponieważ obchody zaczynają się w przesilenie letnie (z 20/21 czerwca), przechodzą przez pierwszą, letnią Pełnię Księżyca (22.06) a kończą Nocą Świętojańską (z 23/24 czerwca) zatem mamy dużo czasu na miłosne rytuały i celebrowanie swoich związków.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Dzisiaj możesz się zdekoncentrować i pojechać zupełnie inną trasą, pomylić drogi, wsiąść nie do tego tramwaju. Uważaj na zguby w trakcie jazdy i podróży. Masz przed sobą dzień gagów, psikusów i niekoniecznie miłych zmian w twoim grafiku. Ktoś może zrozumieć odwrotnie to co zadeklarowałeś i kłopot gotowy.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Układ na niebie nie jest sympatyczny i ty również możesz spotkać się z różnymi trudnościami, które będą wynikać nie z twojej winy. Komuś braknie cierpliwości, ktoś inny się spóźni. Dzisiaj wiele spraw zależy nie od ciebie i twoich decyzji, ale od tego, jak inni podejdą do tematu. Ktoś w bliskim otoczeniu będzie uskarżał się na lekkie dolegliwości chorobowe.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Nie powinieneś narzekać na ostatni dzień wiosny, ponieważ nie jest dla ciebie aż tak wymagający, jakby mógł być. Masz wiele spraw podanych na tacy, masz sporo problemów rozwiązanych przez osoby, które wykonują za ciebie twoją powinność. Dzisiaj ktoś coś ci podpowie, lub nieświadomie uwolni cię od jakiegoś kłopotu. Nie wyrzucaj sobie tego, potraktuj to jako mały bonus od losu.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby (19 lutego - 20 marca)

Słońce tworzy trudną kwadraturę ze znajdującym się w twoim znaku Neptunem, co może świadczyć o tym, że dzień będzie miał dla ciebie sporo wymagających sytuacji. Dzisiaj będziesz doświadczała trudności, których się nie spodziewałaś Rybo. Może się okazać, że coś nagle ,,wyskoczy’’ w grafiku i trzeba będzie łatać sytuację na bieżąco. Mimo pośpiechu uda się wybrnąć.

Co szykują dla nas gwiazdy? Sprawdź horoskop dla wszystkich znaków zodiaku. Śledź horoskop online i nie przegap najnowszych doniesień. W serwisie Dzień Dobry TVN znajdziesz też horoskopy tygodniowe.

Zobacz także:

Autor: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: Perseomed /Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Przepisy na aromatyczne marynaty do dań z grilla
Materiał promocyjny

Przepisy na aromatyczne marynaty do dań z grilla