Wujek Kate Middleton wystąpi w reality show. Rodzina jest wściekła

Źródło: Dzień Dobry TVN
Kate Middleton – wzorowa przyszła królowa?
Kate Middleton – wzorowa przyszła królowa?
Świat żegna Królową Elżbietę II
Świat żegna Królową Elżbietę II
Królowa Elżbieta II odeszła w wieku 96 lat
Królowa Elżbieta II odeszła w wieku 96 lat
Świat żegna Królową Elżbietę II
Świat żegna Królową Elżbietę II
Platynowy jubileusz królowej Elżbiety II
Platynowy jubileusz królowej Elżbiety II
Elżbieta II od 70 lat na tronie
Elżbieta II od 70 lat na tronie
Królowa Elżbieta II odpisała na list Wanessy
Królowa Elżbieta II odpisała na list Wanessy
Wujek Kate Middleton, Gary Goldsmith wystąpi w "Big Brotherze" dla celebrytów. Ta decyzja zdenerwowała rodzinę księżnej, która obawia się, że pilnie strzeżone sekrety przyszłej królowej Wielkiej Brytanii mogą ujrzeć światło dzienne.

Wujek księżnej Kate w reality show

Księżna Kate może pochwalić się wręcz nienagannym wizerunkiem. Jest uwielbiana nie tylko przez Brytyjczyków, ale ma też ogromną liczbę fanów na całym świecie. Wraz z księciem Williamem tworzą udane małżeństwo, które w przeciwieństwie do księcia Harry'ego i Meghan Markle stroni od różnego rodzaju kontrowersji.

Równie dobrze postrzegana jest sama rodzina Kate Middleton. Księżna zawsze może liczyć na ich wsparcie, a jej bliscy sumiennie chronią tajemnice przyszłej królowej Wielkiej Brytanii. Niestety, teraz może się to zmienić, a przynajmniej tego obawia się rodzina Kate. Wujek księżnej znany z ciętego języka weźmie udział w reality show "Big Brother" dla celebrytów.

Czy sekrety Kate ujrzą światło dzienne?

Decyzja Gary'ego Goldsmitha o wzięciu udziału w reality show miała spotkać się z nieprzychylną reakcją ze strony rodziny Kate Middleton. Jak podaje "The Sun", bliscy księżnej są wściekli i stwierdzili, że nie potrzebuje ona dodatkowego stresu przez zachowanie swojego wuja.

- Ponieważ Kate jest obecnie poza zasięgiem opinii publicznej, a William nosi dużo na swoich barkach, ostatnią rzeczą, jakiej chcą, jest to, aby wujek Gary powodował jakiekolwiek zawstydzenie w telewizji - przekazała portalowi jedna z bliskich osób Gary'ego Goldsmitha.

Anonimowe źródło dodało jednak, że wujek Kate nie zamierza zrobić nic, co mogłoby skrzywdzić członków jego rodziny. - Książę Harry i Meghan Markle najprawdopodobniej znajdą się na linii ognia, ponieważ Gary nie ukrywał, jak bardzo ich nie lubi - podsumował znajomy z kręgu rodziny.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Aleksandra Matczuk

Źródło: The Sun

Źródło zdjęcia głównego: GettyImages/ Contributor / Pool / Contributor/ Max Mumby/Indigo / Contributor

podziel się:

Pozostałe wiadomości