Sebastian Fabijański szczerze o terapii: "Próba konfrontacji ze swoimi demonami"

Autor:
Justyna
Piąsta
Źródło:
Plejada.pl
Sebastian Fabijański

Sebastian Fabijański robi karierę w branży filmowej, a jednocześnie mierzy się poważnymi problemami w życiu prywatnym. Z kryzysu psychicznego stara się wyjść dzięki pomocy psychoterapeuty. Co musi przepracować?

Sebastian Fabijański - kariera i związki

Sebastian Fabijański zasłynął w mediach za sprawą swoich filmowych ról i aktorskich umiejętności. Z czasem równie głośno zrobiło się o jego życiu prywatnym. Gwiazdor przed laty był partnerem Agnieszki Więdłochy, a także Olgi Bołądź. W 2020 roku ogłosił, że jest w związku z influencerką Julią Kuczyńską, znaną w sieci jako Maffashion. We wrześniu tego samego roku urodził się ich syn Bastian. W połowie 2022 roku Fabijański rozstał się z matką swojego dziecka.

Problemy natury psychologicznej

Jak wspierać osoby w kryzysie psychicznym?
Jak wspierać osoby w kryzysie psychicznym? Dzień Dobry TVN
wideo 2/18

Fabijański niejednokrotnie opowiadał w wywiadach, że ma problemy ze zdrowiem psychicznym. Po śmierci swojego ojca zachorował na depresję. Nie pomaga mu fakt, że na co dzień mierzy się z krytyką internautów, którzy oceniają go, choć, jak podkreśla Sebastian, wcale go nie znają i nic o nim nie wiedzą. By wyjść z kryzysu, sięgnął po pomoc psychoterapeuty. Nad czym pracuje ze specjalistą?

- Przeszłość, traumy, jak każdy. Ja w terapii jestem od dłuższego czasu. Ludzie mi tam piszą jakieś bzdury, próbują mnie diagnozować psychiatrycznie, co jest śmieszne trochę. Natomiast terapia jest niczym innym, jak próbą konfrontacji ze sobą samym i swoimi demonami, z traumami. Ja to też robię w aktorstwie - wyznał Fabijański w rozmowie z Plejadą.

Sebastian Fabijański o zdrowiu psychicznym

Praca na planach filmowych jest dla Sebastiana odskocznią od codziennych problemów. Niedawno premierę miał film "Apokawixa", w którym Fabijański zagrał drugoplanową rolę i otrzymał za nią nominację do Orła. Obecnie w kinach można zobaczyć też produkcję "Heaven in Hell" z jego udziałem. Zdaniem gwiazdora, cechy jego charakteru, które utrudniają mu nawiązywanie prywatnych relacji, stają się atutem w uprawianym przez niego zawodzie.

- Jestem świadom też swoich mechanizmów, które mi przeszkadzają w życiu relacyjnym, które z kolei pomagają w aktorstwie. To jest mega trudne znaleźć jakiś balans - przyznał.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło: Plejada.pl

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości