Gwiazdy

Rebel Wilson dokonała coming outu. "Myślałam, że szukam księcia, ale potrzebowałam księżniczki"

Gwiazdy

Autor:
Sabina
Zięba
Źródło:
Daily Mail, Entertainment Tonight
2022 Vanity Fair Oscar Party

Rebel Wilson nie przestaje zaskakiwać. Ostatnio aktorka zdobyła się na szczere wyznanie i dokonała coming outu. W mediach społecznościowych pokazała swoją partnerkę. Kim jest Ramona Agruma?

Przemiana Rebel Wilson

Rebel Wilson znana jest z takich produkcji, jak m.in. "Wieczór panieński", "Jak to robią single", "Druhny", "Jak urodzić i nie zwariować" czy "Pitch Perfect". Artystka na początku swojej kariery była plus size, co zawdzięczała niezdrowemu trybowi życia i stresowi, który często zajadała różnymi przekąskami. W pewnym momencie jednak postanowiła zmienić swoje nawyki i znacznie schudła. Wiele osób przepowiadało, że stanie się przez to mniej popularna, bo nie będzie tak charakterystyczna. Tak się jednak nie stało.

Zagraniczne gwiazdy

Wschodzące gwiazdy Hollywood
Wschodzące gwiazdy Hollywood Dzień Dobry TVN
wideo 2/10

- Wszyscy mnie pytają, dlaczego schudłam. Cóż, najwyraźniej chodziło mi o zwrócenie uwagi Roberta Pattinsona... Żartuję! Chłopaki, poważnie, nie schudłam tylko dla faceta. Chciałam po prostu dostawać więcej ról aktorskich - wyjaśniła Rebel Wilson.

Aktorka chętnie chwaliła się swoją nową figurą w mediach społecznościowych. W tym czasie wspierał ją jej partner, 29-letni Jacob Busch. Wiadomo było, że mężczyzna - mimo młodego wieku - zdążył dorobić się milionów pracując w branży browarniczej. Po kilku miesiącach relacji para jednak się rozstała, a Rebel przez dłuższy czas pozostawała singielką.

Rebel Wilson pokazała ukochaną

Teraz Rebel Wilson pochwaliła się, że jej serce jest już zajęte i wywołała niemałe zamieszanie. 42-latka w czwartek 9 czerwca opublikowała bowiem w mediach społecznościowych fotografię z projektantką mody i założycielką zrównoważonej marki modowej Lemon Ve Limon, Ramoną Agrumą. Potwierdziła, że ​się spotykają. 

- Myślałam, że szukam Księcia Disneya... Ale może to, czego naprawdę potrzebowałam przez cały ten czas, to Księżniczka Disneya #loveislove - napisała Reel Wilson na Instagramie.

Po jej coming outcie w "People" pojawiła się wypowiedź przyjaciela Wilson, który stwierdził: "Rebel jest w niesamowitym miejscu w swoim życiu. Nigdy nie widziałem jej szczęśliwszej". Z kolei "Entertainment Tonight" od osób z bliskiego otoczenia gwiazdy przekazał: "Rebel Wilson i Ramona Agruma są razem bardzo szczęśliwe. Ich przyjaciele wspierają ich związek i są nimi podekscytowani". Co ciekawe, kobiety tworzą relację od kilku miesięcy. Już w marcu Ramona Agruma towarzyszyła aktorce na imprezie oscarowej "Vanity Fair", gdzie wspólnie pozowały do zdjęć.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji na Ukrainie.  Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Sabina Zięba

Źródło: Daily Mail, Entertainment Tonight

Źródło zdjęcia głównego: Frazer Harrison/Staff/Getty Images

Pozostałe wiadomości