biseksualizm

  Rebel Wilson nie przestaje zaskakiwać. Ostatnio aktorka zdobyła się na szczere wyznanie i dokonała coming outu. W mediach społecznościowych pokazała swoją partnerkę. Kim jest Ramona Agruma?

  Demi Lovato w najnowszym wywiadzie opowiedziała o swojej seksualności. Gwiazda przyznała, że pociągają ją zarówno mężczyźni, jak i kobiety. Co to jest panseksualizm? Czym się różni od biseksualizmu?

  Od kilku dni w mediach nie słabnie dyskusja na temat Fryderyka Chopina. To pokłosie artykułu o seksualności naszego największego kompozytora opublikowanego przez "The Guardian". Do komentarzy w sieci przyłączył się również Tymon Tymański. Przy okazji muzyk opowiedział o swojej orientacji.

  Półtora roku temu Lidia zrozumiała, że jest biseksualna. Uświadomiła to sobie, kiedy spodobała jej się koleżanka ze szkoły. To odkrycie sprawiło, że poczuła się zagubiona. W konsekwencji opuściła się w nauce i odsunęła od przyjaciół. W końcu zdecydowała się powiedzieć o swojej seksualności psychologowi, a potem mamie. Jak ta ostatnia zareagowała? Wsparła córkę? A jak przyjęli tę wiadomość przyjaciele Lidii?

  Urodził się w Warszawie, gdy miał 6 lat opuścił Polskę. Jest najwyższym członkiem brytyjskiego parlamentu i zarazem jedynym Polakiem w nim zasiadającym. Z Danielem Kawczyńskim, brytyjskim parlamentarzystą, który 2 lata temu przyznał się do swojego biseksualizmu, rozmawiała Anna Senkara.

  2 lata temu pierwszy Polak w brytyjskim parlamencie, Daniel Kawczyński, przyznał się do biseksualizmu. Czy Polacy stają się coraz bardziej tolerancyjni? Czy polityk w Polsce może otwarcie przyznać się do swojego homoseksualizmu i nie narazić się na szykany lub utratę popularności? O "coming oucie" w polityce rozmawialiśmy z Radomirem Szumełdą, działaczem PO, który publicznie wyznał, że jest homoseksualistą i Jerzym Szczęsnym, referent ds. polityki antydyskryminacyjnej i polityki społecznej w Bundestagu.

  Wydaje się, że biseksualiści mają większą szansę na osiągnięcie szczęścia, ponieważ - ze względu na swoje preferencje - mają wybór w obu płciach. A im większy wybór, tym większe prawdopodobieństwo na spotkanie właściwej osoby i zrealizowanie stabilnego oraz harmonijnego związku. Czy tak jest rzeczywiście? Czy osoby biseksualne czują się wykluczone? Na kanapach Dzień Dobry TVN gościliśmy: fotomodelkę Sandrę Plewko i blogerkę Dominikę Ubysz, które otwarcie przyznają się do biseksualizmu.

  Wybieracie się do Francji? Warto abyście przyswoili sobie kilka potrzebnych zwrotów w języku francuskim. Pomoże Wam w tym Oliwier.

  Czy kiedy kobiecie podoba się inna kobieta znaczy to, że jest lesbijką? Czy, kiedy o niej fantazjuje, będąc jednocześnie szczęśliwą mężatką, znaczy, że jest biseksualna? A może każdy z nas jest biseksualny, choć tego sobie nie uświadamia? O to w studiu Dzień Dobry TVN zapytaliśmy seksuologa Andrzeja Depko.