Dlaczego Paulina Krupińska nie zabrała męża do "Azji Express"? "Nie przetrwalibyśmy"

Autor:
Justyna
Piąsta
Reporter:
Karolina Kalatzi
Paulina Krupińska i Izabela Połeć o przyjaźni i udziale w "Azji Express"
Paulina Krupińska i Izabela Połeć o przyjaźni i udziale w "Azji Express"
wideo 2/5

Kiedy Paulina Krupińska otrzymała propozycję wzięcia udziału w show "Azja Express" od razu wiedziała, że jej kompanką w podróży będzie Izabela Połeć. Czy przyjaciółki w trakcie wyprawy miały okazję się jeszcze lepiej poznać? Jak poradziły sobie w kryzysowych i stresujących momentach? O kulisach opowiedziały Karolinie Kalatzi z dziendobry.tvn.pl.

Paulina Krupińska i Izabela Połeć w "Azji Express"

Ekstremalny wyścig, szukanie noclegu, łapanie stopa, walka z czasem i głodem - w takich warunkach musiały się sprawdzić Paulina Kurpińska i Izabela Połeć. Przyjaciółki znają się od 18 lat, ale wciąż odkrywają się wzajemnie na nowo. Jak program "Azja Express" wpłynął na ich relację?

- Jeszcze bardziej się pokochałyśmy, jeszcze bardziej się polubiłyśmy. Pamiętam, jak Iza dała mi kiedyś na moje urodziny kolaż z naszymi zdjęciami i napisała, że przyjaciel to osoba, która wie o tobie wszystko, a mimo to nie przestaje cię lubić. Na pewno podczas tego programu dowiedziałyśmy się zdecydowanie więcej na swój temat i dalej się lubimy, a nawet kochamy - podkreśliła Paulina.

- Dowiedziałyśmy się też, jak silne jesteśmy. Na co dzień jesteśmy matkami, więc mierzymy się z różnymi przeciwnościami losu i wyzwaniami, ale tam tego było jeszcze więcej. W różnych sytuacjach się sprawdziłyśmy. Nasza przyjaźń przetrwała i myślę, że jest scementowana na kolejne długie, długie lata - dodała Iza.

Która z przyjaciółek okazała się być liderką w parze? - Często było tak, że to jednak Paulina obierała kierunek, ale ja też często jej w tym ufałam, bo orientację ma trochę lepszą - przyznała Iza. - Choć wiadomo, każdy może się czasami pomylić. Ja na co dzień też jestem trochę kierowniczką w domu, bo muszę zarządzać swoją rodziną, i w pracy, bo mam firmę. Jestem spełniona w tym temacie i nie potrzebowałam rywalizować z Pauliną. Wręcz fajne to było, że mogłam sobie odpuścić kierowanie i mogłam dać się czasami pokierować - stwierdziła.

"Azji Express". Jak dobrać partnera podróży?

Co by było, gdyby prowadząca Dzień Dobry TVN zabrała do Azji swojego męża, a nie przyjaciółkę?

- Sama bym się wyeliminowała. Z moim mężem chyba byśmy się pokłócili na pierwszym możliwym zakręcie, w pierwszej możliwej konkurencji, na pierwszym możliwym zadaniu, na pierwszym możliwym noclegu. Nie przetrwalibyśmy. To jest właśnie to, że jak jesteś z tym człowiekiem, którego tak bardzo dobrze znasz i wiesz, że ktoś jest uparty, ty jesteś uparty, ty masz rację, ta druga osoba ma rację. To jest program, który naprawdę by wszystko zweryfikował i widzowie mieliby co oglądać, gdybym pojechała z mężem. A tak to zobaczą dwie miłe dziewczyny, które się cieszą tym, że pojechały na przygodę życia.

"Azja Express" - gdzie i kiedy oglądać?

Program "Azja Express" jest emitowany w soboty o godz. 20:00 na antenie TVN. Wszystkie odcinki można zobaczyć również na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Reporter: Karolina Kalatzi

Źródło zdjęcia głównego: Piotr Mizerski TVN

Pozostałe wiadomości