Patrycja Markowska opowiedziała rozstaniu z partnerem. "Poległam, jeżeli chodzi o związek"

Źródło:
pomponik.pl
Patrycja Markowska wraca do korzeni

Patrycja Markowska i Jacek Kopczyński uchodzili za jedną z najbardziej zgranych par w polskim show biznesie. Niestety związek między piosenkarką a aktorem nie przetrwał próby czasu i kilka miesięcy temu podjęli decyzję o rozstaniu. Choć wokalistka rzadko opowiada o swoim życiu prywatnym, to w ostatnim wywiadzie rzuciła nowe światło na jej relacje z byłym już partnerem.

Patrycja Markowska opowiedziała o walce o związek

O tym, że związek Patrycji Markowskiej i Jacka Kopczyńskiego przechodzi kryzys, media rozpisywały się od dłuższego czasu. Wokalistka w wywiadzie udzielonym Magdzie Mołek wyznała, że zrobili wszystko, aby go uratować. Skorzystali nawet z pomocy terapeuty. I choć początkowo wydawało się, że terapia przynosi efekty, to ostatecznie podjęli decyzję o rozstaniu. Niedługo potem okazało się, że Kopczyński wszedł w nową relację.

Miłość i związki

Miłość do siebie i muzyki
Miłość do siebie i muzyki Dzień Dobry TVN
wideo 2/5

Piosenkarka zapytana o to, jak się czuje odpowiedziała, że nadszedł czas, aby więcej opowiedzieć o tym, co się wydarzyło.

- Nie chcieliśmy o tym mówić za szybko. Bardzo też jestem za to wdzięczna Jackowi, że obydwoje bardzo nie chcieliśmy zrobić z tego szopki, jakiegoś przedstawienia. Dla mnie rozstanie po tylu latach jest tak bolesną rzeczą i tak bardzo ważną, przełomową, że bardzo chcieliśmy to przeżyć sami. I nie wyobrażam sobie, co by było, gdyby Jacek czuł inaczej i miał potrzebę dzielenia się w mediach, chodzenia na wywiady, mówienia o tym, co ja właśnie robię teraz, tak? Ale wiesz, nie chcę absolutnie dotykać szczegółów. Tylko rzeczywiście minął już prawie rok od tego rozstania. Mało kto o tym wie. Więc ta sprawa się jakoś tam w nas już uleżała - wyznała Patrycja Markowska.

Artystka nie kryła, że okres po rozstaniu "to jest najtrudniejszy moment w życiu".

- Chodziłam naprawdę nieprzytomna. Jeszcze musiałam [...] gdzieś zaśpiewać. Pamiętam, że była impreza, gdzie było wielu artystów. Schudłam wtedy, [...] oczy podkrążone, głos mi się łamał, bo wszystko, co mam w sercu, to od razu słychać w śpiewaniu u mnie. Więc robiłam [...] tę dobrą minę do złej gry. Czułam się wtedy naprawdę fatalnie. Byłam pozamykana - wspominała.  

Mimo, że było jej bardzo trudno, to dzięki synowi, bliskim, ale i muzyce udało jej się w końcu odzyskać równowagę. Jednak przez to wszystko nie była w stanie śpiewać, co niekorzystnie wpływało na jej życie zawodowe.

- To był po prostu bardzo, bardzo trudny czas [...]. Rzeczywiście krok po kroku starałam się podnosić i myśleć sobie, że świat się nie kończy, że mam jeszcze dużo do zrobienia - dodała.

Jakie relacje ma Patrycja Markowska z byłym partnerem?

Choć Markowska i Kopczyński nie są już razem, nadal wspólnie wychowują syna. Wokalistka wyznała, że nie spalili za sobą mostów, mają do siebie też bardzo dużo szacunku. W dalszej części rozmowy zdradziła, że kłopoty w jej związku zbiegły się z pandemią i wybuchem wojny w Ukrainie. Jak stwierdziła, zakończenie związku z Jackiem Kopczyńskim uważa za swoją największą porażkę i ma świadomość, że tej sytuacji najbardziej ucierpi jej syn.

- Poległam, jeżeli chodzi o związek. To jest, wiesz, wielka dla mnie porażka. Nie będę ukrywać tutaj, że bardzo dużo mam żalu do siebie, że nam się nie udało Filipowi stworzyć domu takiego no na zawsze. I na pewno on to przeżył i na pewno to zostawi w nim ślad. Moi rodzice mi tego nie zafundowali. A ja to zafundowałam swojemu dziecku, więc to na pewno przegapiłam. Może gdybym poszła wcześniej na terapię, może gdybym się wsłuchała bardziej w siebie, na pewno bym pewnych błędów uniknęła. Dlatego o tej terapii też mówię głośno, bo ludzie, jak mają czasami taką barierę, niechęć, to ja jednak, kurczę, jestem totalnie za tym - podkreśliła na koniec. 

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Katarzyna Oleksik

Źródło: pomponik.pl

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochocki/GettyImages

Pozostałe wiadomości