Pamela Anderson podbija czerwony dywan. "Wróciła z medialnego niebytu"

Autor:
Agnieszka
Mrozińska
Reporter:
Sandra Hajduk-Popińska
Co słychać w show-biznesie?
Co słychać w show-biznesie? Dzień Dobry TVN
wideo 2/13

Pamela Anderson pojawiła się niedawno na pokazie mody marki Hugo Boss. Towarzyszyli jej przystojni synowie. Jak teraz wyglądają? Co słychać u jednej z największych gwiazd lat dziewięćdziesiątych?

Pamela Anderson znów na świeczniku

Aktorka zaprezentowała się na pokazie ze swoimi synami - Brandonem Thomasem Lee oraz Dylanem Jaggerem Lee. - Powiem wam, ciacho - zareagował na zdjęcie jednego z mężczyzn Filip Chajzer.

- Pamela wróciła z takiego medialnego niebytu, ale także myślenia o niej jako o gwiazdce, która w czasach "Słonecznego Patrolu" świeciła głównie biustem, ładną buzią i nic więcej nie miała do powiedzenia - powiedziała Sandra Hajduk-Popińska.

Film dokumentalny i biografia Pameli Anderson

Sandra Hajduk-Popińska przypomniała, że gwiazda "Słonecznego Patrolu" napisała autobiografię. Ukazał się także film dokumentalny na jej temat. - Pokazała tym samym, że ma światu dużo więcej do zaoferowania i co więcej, powiedziałabym, że ta jej uroda dojrzała - podsumowała nasza specjalistka od show-biznesu.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Agnieszka Mrozińska

Reporter: Sandra Hajduk-Popińska

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images North America

Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości