informacje z show-biznesu

  informacje z show-biznesu

  Co czytają obecnie Brytyjczycy? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska. Większość ich myśli krąży teraz wokół narodzin drugiego królewskiego dziecka. Czy prasie udało się ustalić datę narodzin? Będzie córka czy syn? Do czego zdolni są fani królewskiej pary? Czym jeszcze emocjonują się Brytyjczycy oprócz royal baby? Dlaczego chcą przyznać Davidowi Beckhamowi nagrodę ojca roku? Czym sobie na to zasłużył?

  W show-biznesie rozpoczęła się prawdziwa wojna... Czy to prawda, że Dorota Wellman "wygryzła" Małgorzatę Rozenek i poprowadzi nową edycję "Piekielnego Hotelu"? Podobno dyrektor stacji TVN docenił jej ciepło i swobodę na wizji. Czy prowadząca Dzień Dobry TVN, która pozwala sobie na żarty z samej siebie, sprawdziłaby się w nowej roli?

  Ile tak naprawdę zarabiają blogerki modowe? Na czym konkretnie polega ich praca? Dlaczego firmy są w stanie płacić bardzo wysokie sumy za pokazanie na ich stronie swojego produktu? Co o ostatniej zarobkowej aferze sądzi jedna z najpopularniejszych polskich blogerek - Jessica Mercedes? I dlaczego Jessica porównuje prowadzenie bloga do profesjonalnego magazynu modowego, zdradziła dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej.

  Aktorka razem zespołem Teatru Kamienica wyjechała na na tournée po Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. O wyjeździe Joanna Koroniewska opowiedziała dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej. Z jakim odbiorem spotkał się spektakl wśród amerykańskiej Polonii? Co aktorce najbardziej spodobało się w Kanadzie? I dlaczego Joannie tak ciężko było wyjechać z Polski na kilka dni?

  Paryż, Mediolan, Nowy Jork. Zawodowy kalendarz ekscentrycznej projektantki jest bardzo zapełniony. Czy to dlatego Ewa tak rzadko bywa w Polsce? Jakie projektantka ma plany na najbliższe miesiące? Ile kolekcji rocznie projektuje Ewa Minge? Czym kieruje się podczas ich tworzenia i czy moda jest opłacalnym biznesem? Z Ewą Minge rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  - Z całym szacunkiem dla projektantów, których uważam za artystów, ale to zupełnie nie jest mój świat. We mnie wciąż drzemie rockowy sznyt - takim wyznaniem Chylińska zaskoczyła dziennikarkę Dzień Dobry TVN Agnieszkę Jastrzębską.

  Dobre wrażenie kosztuje. Rafała Maślaka na początku kariery w show-biznesie nie było stać na nowe ubrania. Dlatego pożyczał je od lepiej ubranych kolegów. Teraz stylizują Maślaka znane marki odzieżowe. - Ja to dostaję i pokazuję. To z kolei przekłada się na ich sprzedaż. Na tym działa show-biznes - zdradził Agnieszce Jastrzębskiej mister Polski.