Jak niechciany wyciek informacji odmienił życie Natalii Niemen? ''Myślałam o przebranżowieniu się"

Autor:
Nastazja
Bloch
Post Natalii Niemen, który odmienił jej życie
Post Natalii Niemen, który odmienił jej życie Dzień Dobry TVN
wideo 2/19

Na prywatnym profilu facebookowym Natalii Niemen pojawił się post, w którym zaoferowała swoje usługi jako sprzątaczka. Tym samym córka Czesława Niemena poprosiła znajomych o pomoc w znalezieniu zatrudnienia. Dlaczego się na to zdecydowała? Artystka wyjaśniała to w Dzień Dobry TVN.

Natalia Niemen i jej poszukiwanie pracy

Natalia Niemen zaskoczyła fanów i znajomych. Na początku marca poinformowała w sieci, że szuka pracy. Artystka w opublikowanym poście zapewniła, że jej dokładność i skrupulatność to cechy, które sprawdzają się podczas sprzątania. Zaoferowała więc, że chętnie podejmie usługi jako sprzątaczka.

- Moi drodzy, szukam pracy. Czy ktoś nie potrzebuje zatrudnić sprzątaczki? Umiem w te sprawy bardzo dobrze. Mam niespełna 40-letnie doświadczenie. Jestem bardzo dokładna i skrupulatna. Odkurzanie, zmywanie, kurze, szyby itd. Kuchnia, łazienka, wszystko, co trzeba wysprzątać, to zrobię. Pytam serio. Cena do ustalenia. Ktoś? Coś? - zapytała.

Wiadomość bardzo szybko trafiła do mediów, a temat sprzątającej Natalii Niemen jeszcze długo poruszany był przez portale plotkarskie. Wówczas artystka dość krytycznie skomentowała zaistniałą sytuację długim oświadczeniem na Facebooku.

- Proszę Państwa. Sprawy zaszły absolutnie za daleko. To, co mi zrobiły i robią media od wczoraj, zasługuje na wielką burę, a nawet potężne ukaranie. Na to samo zasługuje donosiciel, który będąc w szeregach moich znajomych na fb prywatnym (nie tu, bo to jest fb fan page), zrobił screena (zdjęcie) mojego prywatnego, NIEPUBLICZNEGO postu z dnia 28 lutego, gdzie faktycznie pytam wąskiego grona znajomych, czy ktoś może potrzebuje osoby, która świetnie sprząta, a szuka dorywczo przysłowiowych kilku groszy. Tak. Poszukuję zarobków w tym, co dobrze robię. A sprzątać też umiem znakomicie – stwierdziła.

Natalia Niemen. Jak niechciany "wypływ" informacji odmienił jej życie?

Jak z perspektywy czasu ocenia całe zamieszanie? Jak niechciany "wypływ" informacji odmienił jej życie?

- Ten post był na serio. To była śmieszna sytuacja, bo ja sprzątam, zajmuje się domem, robiłam to od lat. Wieczorem tamtego dnia odkurzałam i myślałam: "a gdyby ktoś mi za to zapłacił?". A rzeczywiście trochę mam cieńko z pracą od paru miesięcy. Myślałam o przebranżowieniu się, o zupełnym porzuceniu drogi artystycznej. Różne takie myśli chodziły. Stwierdziłam, że mam fajnych znajomych, to wrzucę post i zapytam. Pomyślałam, że dorywczo pomogę komuś i będzie dodatkowy grosz. Ktoś zrobił jednak screena i nazajutrz kolega wrzucił mi na Messengera informację: "widziałaś?" - opowiadała w Dzień Dobry TVN.

W sieci zrobiło się naprawdę gorąco. Portale plotkarskie opisywały w nagłówkach sytuację Natalii. Nie zabrakło także hejtu. Artystka przyznaje jednak, że sporo osób stanęło w jej obronie, między innymi Paulina Młynarska czy Fiolka Najdenowicz. Największy żal miała do osoby, która zachowała się nielojalnie i wyciągnęła prywatne informacje do świata publicznego.

- Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Rozdzwoniły się do mnie telefony z ofertą pracy. Sprzątanie, obrazy, lekcje śpiewu – wyliczała.

Efektem tego całego zamieszania jest występ. Już 2 kwietnia w Warszawie odbędzie się elitarny recital "Natalia Niemen pozamiata na Pradze".

- To jest moja złota myśl ostatnimi miesiącami – wszystko jest po coś. To rzeczywiście uspokaja i dodaje wiatru w skrzydła – podsumowała nasza gościni.

Natalia Niemen na scenie Dzień Dobry TVN

Na naszej scenie Natalia zaśpiewała piosenkę "Przełknij to". Posłuchajcie:

Natalia Niemen w piosence „Przełknij to”
Natalia Niemen w piosence „Przełknij to” Źródło: Dzień Dobry TVN

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Michał Żebrowski/East News

Pozostałe wiadomości