Znane uczestniczki "Milionerów" składają życzenia kobietom: "Żebyście pamiętały o swoich prawach i przywilejach"

Reporter:
Oskar Netkowski
"Milionerzy". Odcinek specjalny z okazji Dnia Kobiet
"Milionerzy". Odcinek specjalny z okazji Dnia KobietDzień Dobry TVN Online
wideo 2/5

Agata Kulesza i Agnieszka Suchora oraz Magdalena Cielecka i Marta Kuligowska wezmą udział w wyjątkowym wydaniu "Milionerów". Panie z okazji Dnia Kobiet zawalczą o nagrodę główną dla Fundacji TVN. A czego życzą uczestniczki naszym widzkom? O to zapytał Oskar Netkowski, reporter Dzień Dobry TVN Online.

"Milionerzy" - odcinek z okazji Dnia Kobiet

Widzowie TVN zobaczą swoje ulubione gwiazdy w zupełnie nowej odsłonie. Z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet aktorki: Agata Kulesza i Agnieszka Suchora oraz aktorka Magdalena Cielecka i dziennikarka TVN24 Marta Kuligowska zagrają w "Milionerach".

Jakie emocje im towarzyszą? Uczestniczki zgodnie przyznały, że czują się jak przed maturą. Stres jest tym większy, bo gra rozgrywa się w szczytnym celu. Czy uda im się zdobyć milion dla Fundacji TVN?

"Milionerzy". Gwiazdy składają życzenia na Dzień Kobiet

Przed emisją specjalnego odcinka Oskar Netkowski, reporter serwisu dziendobry.tvn.pl zapytał uczestniczki "Milionerów", czego życzą sobie oraz innym kobietom z okazji ich święta.

- Chciałabym, aby kobiety mogły być sobą. Żeby były kobietami, żeby były kobiece, ale jednocześnie wolne - powiedziała Magdalena Cielecka. - Żeby pamiętały o swoich prawach i przywilejach, żeby nie czuły się gorzej traktowane od mężczyzn. Żeby jasno wyrażały swoje potrzeby - dodała Marta Kuligowska.

Agata Kulesza chciałaby, aby żadna kobieta nie musiała żyć w strachu. - Życzę wam dużo siły. Żebyście o siebie dbały, żebyście się nie bały oraz żebyście miały swoją samoświadomość, która będzie was prowadziła - mówiła aktorka. - Żeby wystąpiła pełna równość we wszystkich dziedzinach i pracy - podkreśliła Agnieszka Suchora.

"Milionerzy" - odcinek specjalny. Kiedy i gdzie oglądać?

Specjalny odcinek "Milionerów" będzie można zobaczyć we wtorek, 7 marca, o godzinie 20.55 na antenie stacji TVN.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Reporter: Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN Online

Pozostałe wiadomości