Rodzinny wykon na scenie Dzień Dobry TVN. "W życiu trzeba wybierać"

Autor:
Nastazja
Bloch
Nie Sztywny Pal Azji w piosence “Spotkanie z…”
Nie Sztywny Pal Azji w piosence “Spotkanie z…”Dzień Dobry TVN
wideo 2/21

W Dzień Dobry TVN wystąpił niecodzienny duet - ojciec i syn - Leszek i Maciek Nowakowie. Starszy z panów w przeszłości grał w bandzie Sztywny Pal Azji, ale zrezygnował z zespołu, aby zająć się rodziną. Obecnie wraz z potomkiem powraca na scenę.

Leszek i Maciek Nowakowie – wspólna pasja

Leszek Nowak jest współzałożycielem zespołu Sztywny Pal Azji. Wokalista śpiewał w grupie w latach 1986-1996, 2000-2006, 2007-2008 i od 2015. Gdy na świecie pojawił się jego syn, scena zeszła na dalszy plan. Po latach przyznał, że nie żałuje tej decyzji.

- Gdy Maciek był w drodze na świat, odszedłem z zespołu. W życiu trzeba wybierać. Pracowałem na kopalni, w straży, w ochronie banku i jako konwojent - wyliczał Nowak.

Dziś na scenie występuje razem z potomkiem, którego zaraził miłością do muzyki, a także przekazał w genach talent do śpiewania. Maciek nie tylko występuje wraz z tatą, ale ma również swój zespół Eder, który brzmieniem sięga 30 lat wstecz. Dlaczego? Jak przyznał, w ten sposób chce oddać hołd swojemu idolowi, czyli tacie.

Leszek i Maciek Nowakowie na scenie Dzień Dobry TVN

Na naszej scenie ojciec i syn zaśpiewali utwór "Spotkanie z…". Jak podoba wam się ten wykon?

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Zobacz program na platformie VOD.pl. Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz też na Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Michał Żebrowski/East News

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości