Książę George sięgnął po mocny argument w kłótni z kolegami. Co powiedział?

Autor:
Katarzyna
Oleksik
Źródło:
"The New Royals" Katie Nicholl
Książę George na Wimbledonie

Książę George to wyjątkowo rezolutne i sprytne dziecko. Chłopiec doskonale wie, że jego ojciec kiedyś zostanie królem. Co więcej, potrafi świetnie wykorzystać tę wiedzę. O tym, jaki jest młodziutki książę i jak radzi sobie w kontaktach z rówieśnikami, można przeczytać w książce "The New Royals" autorstwa Katie Nicholl.

Jak książę William i księżna Kate wychowują swoje dzieci?

Brytyjska rodzina królewska budzi ogromne emocje. Miliony ludzi na całym świecie śledzą ich losy, wielu interesuje się ich życiem prywatnym oraz tym, jak podchodzą do wychowywania dzieci. Rąbka tajemnicy w tej ostatniej kwestii uchyliła książka "The New Royals" napisana przez Katie Nicholl.

Brytyjska rodzina królewska

Świat żegna Królową Elżbietę II
Świat żegna Królową Elżbietę IIDzień Dobry TVN
wideo 2/6

Z publikacji dowiadujemy się, że książę Williama i księżna Kate od najmłodszych lat przygotowują swoje dzieci do tego, że ich ojciec zasiądzie na brytyjskim tronie. Dodatkowo pociechy uczone są tego, jak ważne są zasady i wypełnianie swoich obowiązków. Co ciekawe, wiedza o tym, kim w przyszłości będzie książę William może się bardzo przydać w sprzeczce z kolegami.

Katie Nicholl w swojej książce przytacza zabawną sytuację, która miała miejsce w szkole księcia George'a. - George rozumie, że pewnego dnia jego ojciec stanie się królem. Gdy pewnego razu pokłócił się z kolegami w szkole, przewyższył ich jednym tekstem: Mój ojciec będzie królem, więc lepiej uważajcie - czytamy w publikacji.

Czy książę George wie, że zostanie królem?

Książę William o tym, że zostanie królem dowiedział się nie od rodziców, a od kolegów ze szkoły. Ta wiadomość bardzo nim wstrząsnęła, dlatego w przypadku swoich dzieci postanowił zachować się zupełnie inaczej. Pociechy księcia Williama i księżnej Kate doskonale wiedzą, kim są i jaka odpowiedzialność na nich spoczywa. Tym samym książę George ma świadomość, że w przyszłości on sam zostanie królem.

Robert Lacey, który jest znawcą brytyjskiej rodziny królewskiej, w rozmowie z Woman's Day miał wspomnieć, że książę George bardzo dobrze przyjął informację o tym, co czeka go przyszłości. Chłopiec miał jedynie zapytać rodziców, czy gdy już zostanie królem, to czy dalej będzie mógł grać w piłkę nożną.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Katarzyna Oleksik

Źródło: "The New Royals" Katie Nicholl

Źródło zdjęcia głównego: Karwai Tang/WireImage

Pozostałe wiadomości