Krzysztof Skórzyński zaskoczył wyznaniem. "Wyryjcie mi to na nagrobku"

Krzysztof Skórzyński o idealnych wakacjach
Krzysztof Skórzyński o idealnych wakacjach
Źródło: MWMEDIA
Krzysztof Skórzyński pokazał wielbicielom, jak spędza swój urlop. Prowadzący Dzień Dobry TVN wrzucił do sieci osobisty wpis, w którym zdradził, gdzie najbardziej lubi spędzać czas. Fani utożsamili się z jego wyznaniem.

Krzysztof Skórzyński to dobrze znany widzom prowadzący Dzień Dobry TVN. Prezenter ukończył studia na Uniwersytecie Warszawskim. Karierę w zawodzie dziennikarza rozpoczął w radiu TOK FM. Prowadził tam autorską audycję. W 2006 roku nawiązał współpracę ze stacją TVN. Początkowo relacjonował wydarzenia z Sejmu. Współtworzył również program "Polska i świat". Po czterech latach trafił do redakcji "Faktów", gdzie zajmował się tematyką polityczną, kościelną, a także społeczną.

Dalsza część tekstu pod materiałem wideo.

DD_UNAWEZA_SKORZYNSKI_DZIECIRODZICE
Krzysztof Skórzyński o relacjach z dziećmi

Krzysztof Skórzyński - kariera zawodowa w TVN

Od 2020 do 2021 roku Krzysztof Skórzyński prowadził swój autorski program publicystyczny "Sprawdzam", który emitowany był na żywo na antenie stacji TVN24. Mimo że redaktor kojarzy się widzom głównie z dziennikarstwem politycznym czy społecznym, to sympatię zdobył także w programie rozrywkowym "Mask Singer".

Krzysztof Skórzyński na wakacjach - gdzie je spędza?

Krzysztof Skórzyński, oprócz tego, że jest dziennikarzem, spełnia się również w roli pedagoga, a prywatnie - taty 15-letniego Antka, 13-letniej Helenki i 7-letniej Marysi. Prezenter Dzień Dobry TVN pokazał w sieci, jak spędza wakacje. Aktywny jest bowiem nie tylko w telewizji, ale także na Instagramie. Jego konto śledzi ponad 30 tys. osób. Przed tą właśnie publiką pokazał wyjątkowy kadr i podzielił się osobistym wpisem.

- Jest taka koszulka, do kupienia właściwie w każdym schronisku górskim, z napisem: "W górach jest wszystko, co kocham"! Wyryjcie mi to na nagrobku, bo koszulki dalej nie kupiłem. Kocham podróżować, kocham Włochy, zawodowo zwiedziłem kawał świata, a i tak najbardziej mnie "ciągnie" w góry. I tak już chyba zostanie. P.S. pozdrowienia - tym razem - z Karkonoszy - czytamy w poście. .

Wielbiciele prowadzącego Dzień Dobry TVN także wyrazili swoją miłość do gór. - To jest nieuleczalna choroba, wiem, bo też to mam - czytamy w komentarzach. - Oj tak, widziałam, jak Pan śmigał dzisiaj, bo ja też dziś podziwiałam te same widoki - dodał ktoś inny. - To wciąga i to bardzo. Ja z zakazem od lekarza chodzę ciągle po górach, bo to się kocha ponad życie - wyznała fanka.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Oskar Netkowski

Źródło: Instagram/@k.skorzynski

Źródło zdjęcia głównego: MWmedia.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jaką torbę materiałową wybrać na lato?
Materiał promocyjny

Jaką torbę materiałową wybrać na lato?

Przepisy na aromatyczne marynaty do dań z grilla
Materiał promocyjny

Przepisy na aromatyczne marynaty do dań z grilla