"Hotel Paradise": Kim jest słynny Pan Lektor? Wiemy, jak wygląda i jak się nazywa

Kim jest lektor programu "Hotel Paradise"? Bartosz Łabęcki znany jest widzom ze swojego głosu. W programie poznaliśmy go jako słynnego Pana Lektora, który zaskarbił sympatię widzów niebywałym poczuciem humoru oraz ciętym językiem. Co wiemy o mężczyźnie, który użycza swojego głosu słynnej produkcji? Zajrzeliśmy na jego Instagram.

"Hotel Paradise" - jak nazywa się Pan Lektor?

Najpopularniejsze reality show randkowe w Polsce ma już 3 sezony. W trzecim sezonie uczestnicy zamieszkali na Zanzibarze, aby znaleźć miłość i zawalczyć o duże pieniądze. Ich losy przeplatane są ciętymi komentarzami i narracją Pana Lektora.
Mężczyzna znany widzom z programu "Hotel Paradise" cieszy się ogromną sympatią widzów. Co ciekawe, ci nigdy nie zobaczyli jego twarzy na ekranie . Popularny głos produkcji TVN7 nazywa się Bartosz Łabęcki .

"Hotel Paradise" - kim jest Pan Lektor?

Bartosz Łabęcki pochodzi z Wrocławia, a na co dzień mieszka w Warszawie. Okazuje się, że Pan Lektor sam tworzy teksty, którymi później ubarwia odcinki "Hotelu Paradise". Co więcej, mężczyzna jest również reżyserem tego programu.
Jeżeli chodzi o życie prywatne Bartosza Łabęckiego, w sieci możemy znaleźć jego wspólne zdjęcia z żoną Kasią. Para doczekała się dwójki dzieci.

Pan Lektor z "Hotel Paradise" - Instagram

Słynny Pan Lektor programu "Hotel Paradise" prowadzi dwa profile na Instagramie. Pierwszy z nich, prywatny, znajdziemy pod nazwą @bartoszlabecki.
Natomiast drugie konto założone z myślą o fanach nazywa się @pan_lektor_hotelparadise , gdzie mężczyzna nie zdradza wprost swojej tożsamości.
Zobacz też:
Autor: Oskar Netkowski

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości