Karolina Pisarek cieszy się chwilami z siostrą. "Pięknie wyglądacie dziewczyny! Słodziaki"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Bartosz Krupa/East News

Od czasu udziału w programie "Top Model" Karolina Pisarek ma bardzo zabiegane życie. Modelka czynnie bierze udział w sesjach zdjęciowych, a w mediach społecznościowych możemy obserwować jej kolejne sukcesy. Tym razem postanowiła pochwalić się czasem spędzonym z siostrą. Widać, że dziewczyny mają ze sobą świetny kontakt.

Karolina Pisarek z siostrą

Modelka na swoim instagramowym profilu nie unika pokazywania zdjęć z rodziną. Karolina zawsze podkreśla jak ważne jest dla niej ich wsparcie i to, że są z nią na dobre i na złe. Najczęściej udostępnia wspólne fotografie z rodzicami, jednak teraz postanowiła pochwalić się czasem spędzonym ze swoją siostrą, Olą. Ze zdjęcia można wywnioskować, że siostry mają ze sobą świetny kontakt i cieszą się każdą chwilą razem.

Jak za starych dobrych czasów ❤ Quality time z moją siostrą. Razem bawimy się świetnie, odpoczywamy i dbamy o to, o co zawsze dbałyśmy – włosy

- napisała Karolina.

Co ciekawe - siostra modelki, Ola - jest fryzjerką i to właśnie ona przez długi czas dbała o włosy Karoliny. Dlatego podczas wolnych, wspólnych chwil, dziewczyny robią sobie "domowe spa".

Piękne siostry Pisarek

Zarówno Karolina, jak i Ola przez to, co robią na co dzień, nie mają wiele czasu dla siebie. Dlatego każda wspólna chwila jest na wagę złota. Ich zdjęcie zyskało mnóstwo pozytywnych komentarzy, a fani modelki cieszą się ich widokiem.

Piękne siostrzane zdjęcie ❤️❤️❤️

Dwa słodziaki ❤️❤️

Świetnie widzieć was znowu razem ? Pięknie wyglądacie dziewczyny!

- piszą obserwatorzy.

Twoja siostra jest strasznie podobna do mamy

- zauważyła jedna z internautek.

Zachęcamy do obejrzenia kilku wywiadów z Karoliną Pisarek.

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Zobacz także:

Autor: Aleksandra Lewandowska