Gwiazdy

Justyna Kowalczyk zaplanowała ślub jeszcze w tym roku! Czy koronawirus nie pokrzyżuje jej planów?

Gwiazdy

Justyna Kowalczyk
x-news

Królowa polskich sportów zimowych Justyna Kowalczyk weźmie ślub. O tych planach opowiedział jej były trener na łamach zagranicznych mediów. Mistrzyni miałaby powiedzieć sakramentalne "tak" znanemu alpiniście Kacprowi Tekieli już w maju. Jednak czy w obecnej sytuacji ceremonia dojdzie do skutku?

Justyna Kowalczyk stara się utrzymywać swoje życie prywatne z dala od mediów i niechętnie zdradza jego szczegóły. Jednak w obecnym związku jest na tyle szczęśliwa, że nie powstrzymuje się przed pokazywaniem tego światu. Coraz częściej pokazuje wybranka swojego serca z którym, jak się okazuje, zaplanowała ślub na maj 2020 roku. Mimo że nasza mistrzyni olimpijska nie wypowiedziała się na ten temat, to wyręczył ją jej były trener , który w wywiadzie z jednym z rosyjskich dziennikarzy zdradził tajemnicę:

W maju bierze ślub. Ja już jestem zaproszony

- powiedział Aleksander Wierietielny.

Justyna Kowalczyk na swoim Instagramie opublikowała także niedawno zdjęcie na którym zauważyć można pierścionek, bądź obrączkę na jej serdecznym palcu.

Jedna z fanek napisała:

Pani Justyno, to jest obrączka?? ?

Jesteśmy bardzo szczęśliwi z tego powodu, jednak czy pandemia koronawirusa nie pokrzyżuje planów naszej mulimedalistce? Termin stanął pod znakiem zapytania.

Kacper Tekieli – kim jest przyszły mąż Justyny Kowalczyk?

Justyna Kowalczyk i Kacper Tekieli tworzą szczęśliwą parę już od kilku miesięcy. Pierwszy raz publicznie pokazali się razem na gali 100-lecia PKOl jesienią 2019 roku. Przyszły mąż mistrzyni olimpijskiej pochodzi z Gdańska, a od kilku lat mieszka w Krakowie.

Jego życiową pasją jest wspinaczka. Wielokrotnie zaliczył już szczyty w Tatrach, Alpach, Himalajach czy pasmach górskich w Colorado w Stanach Zjednoczonych. Kacper Tekieli może pochwalić się też innymi osiągnięciami. Wspinał się w Chamonix wraz z Jackiem Czechem i Jackiem Żebrackim, a wspólnie z Czechem i Adamem Bieleckim zdobył szczyt na Matterhorn. Z wykształcenia jest filozofem, a obecnie również instruktorem wspinaczki sportowej.

Zobacz też:

Autor: Bartosz Tomaszewski

Pozostałe wiadomości