Gwiazdy

Justin Bieber przerywa trasę koncertową: "Potrzebuję czasu"

Gwiazdy

Autor:
Teofila
Siewko
Źródło:
TVN24
Justin Bieber

Justin Bieber ogłosił, że przerywa trwającą trasę koncertową Justice World Tour. O powodach tej decyzji kanadyjski piosenkarz napisał w mediach społecznościowych. Czy trasa zostanie wznowiona?

Justice World Tour - przerwana

Kanadyjski wokalista Justin Bieber napisał na swoim koncie na Instagramie oświadczenie, że ze względów zdrowotnych musi przerwać trwającą obecnie trasę koncertową.

Zagraniczne gwiazdy

Wschodzące gwiazdy Hollywood
Wschodzące gwiazdy Hollywood Dzień Dobry TVN
wideo 2/10

Światowa trasa została już raz przełożona - na początku tego roku. Przyczyną był pozytywny wynik testu na COVID-19, zarówno u piosenkarza, jak i członków jego zespołów. Nie wiadomo, kiedy Justin Bieber może wrócić na scenę, nie zapowiedział tego także w swoim oświadczeniu.

Justin Bieber przerywa trasę koncertową

Jak powiedział sam muzyk, 6 ostatnich występów zebrało swoje żniwo. Po ostatnim koncercie w Brazylii wyczerpanie wzięło górę i Justin Bieber stwierdził, że potrzebuje zająć się teraz własnym zdrowiem. W ostatnim czasie u muzyka zdiagnozowano zespół ramseya-hunta.

- Na razie robię sobie przerwę w koncertowaniu. Nic mi nie będzie, ale potrzebuję czasu na odpoczynek i poprawę stanu zdrowia. Byłem dumny, że mogę przedstawić światu to show i nasze przesłanie sprawiedliwości - napisał w swoim oświadczeniu muzyk.

Więcej przeczytasz na TVN24

Zobacz także:

Autor:Teofila Siewko

Źródło: TVN24

Źródło zdjęcia głównego: Kevin Mazur / Contributor/Getty Images

Pozostałe wiadomości