Do sieci trafił pierwszy zwiastun drugiej części "Jokera". Kiedy film wejdzie do kin?

"Joker: Folie à deux". Do sieci trafił pierwszy zwiastun filmu
"Joker: Folie à deux". Do sieci trafił pierwszy zwiastun filmu
Źródło: Player.pl
Film "Joker", w którym zagrał Joaquin Phoenix zachwycił nie tylko krytyków, ale i kinomanów. Nic więc dziwnego, że twórcy postanowili pociągnąć historię jednego z najsłynniejszych czarnych charakterów w historii kina. Do sieci trafił właśnie zwiastun drugiej części filmu zatytułowanej "Joker: Folie à deux".

"Joker: Folie à deux". Do sieci trafił zwiastun filmu

"Joker: Folie à deux" ma trafić do kin 4 października. W produkcji obok Joaquina Phoenixa zobaczymy Lady Gagę. Wokalistka wcieliła się w ukochaną przestępcy - Harley Quinn. Oprócz tej dwójki na ekranie pojawią się Zazie Beetz, Catherine Keener oraz Brendan Gleeson. Za scenariusz i reżyserię - tak samo jak pierwszej części - odpowiada Todd Phillips.

Dalsza część tekstu poniżej

DD_20231120_Hajduk_2_REP
Jedyny taki Joaquin Phoenix
Źródło: Dzień Dobry TVN

Fabuła filmu nie jest jeszcze znana. Z nielicznych informacji, które dotarły do mediów wiadomo, że część akcji rozgrywa się w szpitalu psychiatrycznym Arkham Asylum, w których przebywa Joker. Co więcej, dzieło ma być musicalem. W produkcji będzie można usłyszeć co najmniej 15 dobrze znanych utworów, ale w zupełnie nowych aranżacjach.

Próbkę tego, co już jesienią trafi do kin można zobaczyć w zwiastunie, który właśnie pojawił się w sieci.

"Joker: Folie à deux". Kto będzie mógł zobaczyć film?

W Stanach Zjednoczonych produkcja została przyporządkowana do kategorii wiekowej R. Tym samym osoby poniżej 17. roku życia będą mogły wejść na salę kinową tylko w towarzystwie dorosłego.

Decyzja ta wynika z faktu, że w film jest pełen przemocy. Nie brakuje w nim również scen erotycznych oraz wulgarnego języka.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady

Zobacz także:

Autor: Katarzyna Oleksik

Źródło: RMF FM

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jak i gdzie zmierzyć skład ciała?
Materiał promocyjny

Jak i gdzie zmierzyć skład ciała?