Intrygi, radości i namiętności w Hotelu Paradise. Kim są nowe uczestniczki?

Źródło: Dzień Dobry TVN
Hotel Paradise – to one zawalczą o miłość
Hotel Paradise – to one zawalczą o miłość
Wielkie zmiany w "Hotelu Paradise". Klaudia El Dursi uchyliła rąbka tajemnicy
Wielkie zmiany w "Hotelu Paradise". Klaudia El Dursi uchyliła rąbka tajemnicy
Komentarze lektora w "Hotelu Paradise 8"
Komentarze lektora w "Hotelu Paradise 8"
Szczere wyznanie Klaudii El Dursi o synach
Szczere wyznanie Klaudii El Dursi o synach
Klaudia El Dursi opowiedziała o wczesnym macierzyństwie
Klaudia El Dursi opowiedziała o wczesnym macierzyństwie
Prosto z Wietnamu o "Hotel Paradise"
Prosto z Wietnamu o "Hotel Paradise"
Rusza najbardziej znane reality show w Polsce
Rusza najbardziej znane reality show w Polsce
Klaudia El Dursi o nowej edycji “Hotelu Paradise” (napisy)
Klaudia El Dursi o nowej edycji “Hotelu Paradise” (napisy)
Poznajcie uczestniczki 8. edycji “Hotelu Paradise”
Poznajcie uczestniczki 8. edycji “Hotelu Paradise”
Kto wygra walkę o miłość i pieniądze? (napisy)
Kto wygra walkę o miłość i pieniądze? (napisy)
Hotel Paradise 8 - Natalia Sielwonczuk
Hotel Paradise 8 - Natalia Sielwonczuk
Luiza Krefft z "Hotelu Paradise 8". Dlaczego zgłosiła się do  programu?
Luiza Krefft z "Hotelu Paradise 8". Dlaczego zgłosiła się do programu?
Natalia wystąpi w "Hotelu Paradise 8". Babcia dała jej cenną radę przed programem
Natalia wystąpi w "Hotelu Paradise 8". Babcia dała jej cenną radę przed programem
Czym Michał z "Hotelu Paradise 8" zaskoczy uczestników programu?
Czym Michał z "Hotelu Paradise 8" zaskoczy uczestników programu?
"Hotel Paradise" - sezon 8. Co się zmieni w zasadach programu?
"Hotel Paradise" - sezon 8. Co się zmieni w zasadach programu?
W najnowszej edycji Hotelu Paradise, uczestnicy przeżyją ekscytującą przygodę w samym sercu pięknego Wietnamu. Porywom serca, przeplatającym się z wymyślnymi strategiami tym razem będą towarzyszyć zupełnie nowe okoliczności. A to wszystko dlatego, że w nadchodzącym sezonie zmienią się zasady gry. Kto zawalczy o miłość? Przedstawiamy uczestniczki: Martyna Reszka, Natalia Sielwonczuk, Agnieszka Siedlak, Luiza Krefft, Dominika Bereś.

Hotel Paradise: Nowa edycja, nowe zasady

Już za kilka dni ponownie będziemy mogli śledzić losy singli i singielek poszukujących miłości. Tym razem zamieszkają w regionie nazywanym „wietnamskimi Malediwami”, gdzie malownicze krajobrazy, rajskie plaże i orientalna przyroda zapierają dech w piersiach. To bowiem idealna sceneria do prowadzenia miłosnych rozgrywek. Z tym że w nowym sezonie zmieniają się nieco zasady gry. Czy uczestnicy podołają? Intrygi, preparowania, kłótnie, emocji z pewnością nie zabraknie. Poznajcie bliżej panie, które zdecydowały się na walkę o miłość.

Natalia Sielwonczuk ma zaledwie 21 lat, pochodzi z Białegostoku. Na co dzień pracuje jako instruktorka tańca, a dorywczo działa jako modelka beauty. Edukacje kontynuuje na kursie rejestratorki medycznej. Jak przyznaje, na udział w programie namówili ją znajomi. Do rajskiej willi przybyła więc po przygodę.

- Moi znajomi powiedzieli, że cały czas narzekam na życie, a że jestem mega zabawna, to nadaje się do takich programów i na pewno się spodobam – dodała.  

Luiza Krefft, ma 26 lat i pochodzi z Trójmiasta. Pracuje w restauracji w Sopocie jako promotorka, podchodząc do turystów na deptaku Monte Casino, aby zaprezentować im menu i zaprosić do lokalu. Do programu chciałam zgłosić się już znacznie wcześniej, jednak nie czuła się na to gotowa. Głównym motywatorem była chęć przygody i wyjścia ze strefy komfortu.

Martyna Reszka, ma 24 lata i pochodzi z Gdańska. Dorastała w Anglii w miasteczku Frome pod Bristolem, tam też chodziła do podstawówki. Następnie wróciła do Polski, skończyła studia na kierunku International Business na Uniwersytecie Gdańskim. Uzyskała również tytuł technika Geodety, ale z tym zawodem nie wiąże swojej przyszłości. Od 6 lat jest menadżerką restauracji w Gdańsku i nie wyklucza, że być może kiedyś sama otworzy własny punkt gastronomiczny. Na udział w programie Hotel Paradise zdecydowała się z dwóch powodów: by odbudować poczucie własnej wartości po wyjściu z toksycznego związku oraz by odkryć siebie,

- Stwierdziłam, że czas postawić na siebie, przeżyć przygodę. Jestem charyzmatyczną osobą- dodała.

Agnieszka Siedlak ma 27 lat i pochodzi z Częstochowy. Na co dzień prowadzi swój własny biznes, salon kosmetyczny, jestem linergistką. Zajmuje się makijażem permanentnym brwi i wychowuje 6-letniego mopsa Macieja, którego traktuje jak swoje dziecko.

Udział w programie jest chęcią wyrwania się z małego miasta. Agnieszce zależało na tym, aby poznać nowych ludzi, przeżyć przygodę i zdobyć nowe nietypowe doświadczenie.

- ja wszystko postawiłam na jedną kartę, bo jestem pracoholiczką – dodała.

Dominika Bereś, ma 25 lat i pochodzi z okolic Szczecina. Pracuje w fit cukiernio-kawiarni. Do programu zgłosiła ją koleżanką z Erasmusa. Dominika uznała więc, że na 25 urodziny zmieni swoje życie i cały rok przeznaczy na podróże. Choć kiedyś należała do wstydliwych osób, postanowiła z tym walczyć. Hotel Paradise tak samo jak Erasmus miał być wyjściem z mojej strefy komfortu, aby kształtować swój charakter i stawać się coraz lepszą wersją siebie.

8. edycja "Hotelu Paradise" - gdzie i kiedy oglądać?

Premierowy odcinek 8. sezonu "Hotelu Paradise" już w poniedziałek 4 marca o godz. 20:00 na antenie TVN7. Program można oglądać również na platformie Player.pl.

Skocz do sklepu TVN!
Skocz do sklepu TVN!

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Michał Żebrowski/East News

podziel się:

Pozostałe wiadomości