Wzruszające wyznania gwiazd o ich ojcach. Za co są im wdzięczne? "To mnie zbudowało"

Wzruszające wyznania gwiazd o ich ojcach. Za co są im wdzięczne? "To mnie zbudowało"
Źródło: Dzień Dobry TVN
Gwiazdy z okazji Dnia Taty
Gwiazdy z okazji Dnia Taty
“Tata ma buły”
“Tata ma buły”
“Mój tata jest dobry w odkurzaniu”
“Mój tata jest dobry w odkurzaniu”
“Tata może być superbohaterem, bo okna zrobił w domu”
“Tata może być superbohaterem, bo okna zrobił w domu”
Martyna Wojciechowska, Joanna Przetakiewicz, Aleksandra Adamska i wiele innych gwiazd opowiedziało o swoich ojcach. Jakie wartości im przekazali? Jakie mają z nimi wspomnienia z dzieciństwa? Zobacz reportaż Dzień Dobry TVN.

Dzień Ojca 2024 - wyznania gwiazd

Specjalnie z okazji Dnia Ojca znane i lubiane gwiazdy podzieliły się prywatnymi historiami związanymi z ich rodzicami. Joanna Przetakiewicz jest wdzięczna tacie, że zaszczepił w niej ogromną wiarę w siebie i w to, że może osiągnąć sukces.

- Wspominam go, jako mojego obrońcę, mojego protektora, kogoś, kto zawsze otwierał mi skrzydła. Pamiętam, kiedy powiedział takie zdanie, które zostanie ze mną na zawsze. Powiedział: "Asia niejedną armię by poprowadziła". To było coś tak niesamowitego, to było coś tak wspierającego, że to zostanie ze mną na zawsze. To zbudowało mnie i buduje przez całe życie. Ja zawsze, zawsze na swojego tatę mogłam liczyć i za to mu bardzo dziękuję - wyznała Przetakiewicz.

Artur Barciś odziedziczył po swoim ojcu zamiłowanie do aktorstwa.

- Mój ojciec miał talent, ale niestety nie został aktorem zawodowym, dlatego że wychowywał się na wsi, była bieda straszliwa i o tym, żeby zrobić karierę aktorską, nie było mowy. Ale przekazał mi to w genach, a ja już ten dar wykorzystałem i za to jestem najbardziej wdzięczny - powiedział Barciś.

Gwiazdy mówią o swoich ojcach

Tata Martyny Wojciechowskiej miał na nią ogromny wpływ.

- Przede wszystkim dzięki niemu, a moja mama mówi, że przez niego zajęłam się motoryzacją. Znacznie więcej czasu spędziłam z moim tatą w garażu, zmieniając klocki hamulcowe, niż z mamą piekąc ciasta. W kuchni nie potrafię zrobić nic, samochód dalej spokojnie naprawię, wywiercę dziurę w ścianie. To, co mam najważniejszego od mojego taty, to jest nieprawdopodobna konsekwencja i determinacja. To jest chyba moja najmocniejsza cecha. Uważałam, że tata jest uparty i trochę mnie to denerwowało u niego, kiedy dorastałam, ale dzisiaj to bardzo doceniam - podkreśliła Wojeciechowska.

Aleksandra Adamska powiedziała wiele pięknych i czułych słów o swoim tacie.

- Dziękuję ci, tato, że jesteś, że jesteś moim pomostem do rzeczywistości. Pomimo tego, że bywało mi czasami ciężko, bo Cię nie było, to jak jesteś, to jestem szczęśliwa i bardzo Cię kocham - stwierdziła Adamska.

Więcej wypowiedzi gwiazd znajdziesz w materiale wideo.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz też na Player.pl.

Skocz do sklepu TVN!
Skocz do sklepu TVN!

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Paweł Wodzyński, Michał Woźniak/East News

podziel się:

Pozostałe wiadomości