Dołączyła do redakcji DDTVN. Co wiemy o Edycie Zając?

Kim jest Edyta Zając?
Edyta Zając tropi miłosne kłamstewka
Źródło: Dzień Dobry TVN
Edyta Zając dołączyła do redakcji programu Dzień Dobry TVN. Modelka i prezenterka zajmie się przedstawianiem widzom newsów związanych ze światem show-biznesu. Jaka jest Edyta Zając i co wiadomo o jej życiu prywatnym?

Kim jest Edyta Zając?

Edyta Zając urodziła się 20 czerwca w 1988 roku w Łodzi. Swoją karierę w modelingu rozpoczęła w 2001 roku. Pokazy mody i sesje fotograficzne były jej codziennością, dzięki czemu mogła zwiedzić wiele odległych zakątków świata. Swoją karierę zaczęłą gdy miała zaledwie 15 lat - zgłosiła się do konkursu w piśmie młodzieżowym, a do udziału w nim namówił ją ojciec. Edyta występowała przed kamerami najsłynniejszych fotografów, współpracowała z Łukaszem Jemiołem, Dawidem Wolińskim czy Robertem Kupiszem. Jednym z jej największych sukcesów była kampania reklamowa słynnych perfum marki Kenzo.

To rodzice zachęcali ją do rozwijania artystycznych pasji - najpierw do muzyki, później modelingu. Edyta Zając trenowała też jazdę konną oraz boks.

Edyta Zając nową prowadzącą DDTVN

Wielbiciele randkowych show wiedzą, że w ubiegłym roku Edyta Zając była gospodynią programu "True Love". Nie był to jej debiut telewizyjny. Wcześniej była jedną z uczestniczek programu "Agent - Gwiazdy". Gwiazda na swoich mediach społecznościowych rzadko dzieli się prywatnym informacjami, wiadomo jednak, że od ponad 2 lat związana jest z aktorem - Michałem Mikołajczakiem znanym z takich produkcji jak "Prawo Agaty" czy "Na Wspólnej".

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady. 

Zobacz także:

Autor: Zofia Wierzcholska

Źródło zdjęcia głównego: mwmedia

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Kosmetyczka w podróży. Tych produktów nie może w niej zabraknąć
Materiał promocyjny

Kosmetyczka w podróży. Tych produktów nie może w niej zabraknąć

Jak trenować, by szybko zobaczyć efekty?
Materiał promocyjny

Jak trenować, by szybko zobaczyć efekty?