Ewa Drzyzga uczciła Dzień Wtulania się. "Szczerze polecam"

Ewa Drzyzga
Ewa Drzyzga uczciła Dzień Wtulania się
Źródło: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA
6 stycznia obchodzimy Dzień Wtulania się. Z tej okazji przypominamy wpis Ewy Drzyzgi, która postanowiła uczcić nietypowe święto podczas spaceru po lesie. Prowadząca Dzień Dobry TVN w zeszłym roku opisała swoją wyprawę w mediach społecznościowych i zamieściła zdjęcia, zachęcając internautów do tego, by poszli za jej przykładem.
dr n. med. Robert Kowalczyk o tym jak muzyka wpływa na bliskość
Dźwięki, które tworzą bliskość
Źródło: Dzień Dobry TVN

Ewa Drzyzga uczciła Dzień Wtulania się

Nie jest tajemnicą, że Ewa Drzyzga należy do grona gwiazd, które zarażają swoich fanów pozytywną energią. Prowadząca Dzień Dobry TVN często publikuje w sieci inspirujące treści, wywołując uśmiech na twarzach swoich obserwatorów. Tym razem na jej instagramowym profilu pojawiła się wzmianka o obchodach uroczystości, która została ujęta w kalendarzu świąt nietypowych.

- Właśnie się dowiedziałam, że dziś, w święto Trzech Króli, mamy Dzień Wtulania się. To wtuliłam się natychmiast, a byli pod ręką: pies i drzewo. Biegnę wtulać i wtulać się do ludzi. Co szczerze polecam - napisała dziennikarka pod zdjęciami upamiętniającymi styczniowy spacer po lesie.

Ewa Drzyzga przypomniała fanom o znaczeniu przytulania

Korzyści płynące z przytulania są nieocenione. Tego rodzaju dotyk redukuje stres, buduje poczucie bezpieczeństwa, uszczęśliwia i przywraca wewnętrzną równowagę. Nie dziwi zatem fakt, że Ewa Drzyzga postanowiła zachęcić fanów do celebrowania nietypowego święta.

Post opublikowany w sieci przez prowadzącą Dzień Dobry TVN natychmiast przykuł uwagę internautów. Najlepszym tego dowodem jest fakt, że pojawiły się pod nim dziesiątki komentarzy.

- "Pięknie", "To bardzo dobre przesłanie. Idę znowu przytulić swoje dzieci (...). Pozdrawiam Panią serdecznie i przytulam", "Dobrego dnia" - pisali użytkownicy Instagrama.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Magdalena Brzezińska

Źródło: instagram.com

Źródło zdjęcia głównego: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Apokalipsa w galerii sztuki
Materiał promocyjny

Apokalipsa w galerii sztuki