Daniel Radcliffe zostanie ojcem. "Mały Potter jest w drodze"

Aktualizacja:
Autor:
Dominika
Czerniszewska
Co słychać w show-biznesie?
Co słychać w show-biznesie? Dzień Dobry TVN
wideo 2/13

Daniel Radcliffe - doskonale znany jako Harry Potter - wkrótce powita na świecie swoje pierwsze dziecko. Radosną wieść potwierdził aktor, publikując zdjęcie ciężarnej partnerki - Erin Darke. Pod postem posypały się gratulacje i niewinne dowcipy. - Czy on/ona urodzi się z blizną? - zażartowała jedna z fanek.

Daniel Radcliffe i Erin Darke zostaną rodzicami

Daniel Radcliffe i Erin Darke poznali się na planie filmu "Na śmierć i życie", który miał premierę w 2013 roku. Jednak o ich związku niewiele się mówi, ponieważ - jak podkreśla "The Hollywood Reporter" - aktor niechętnie dzieli się szczegółami swojego prywatnego życia. 

- Myślę, że odkąd jestem trzeźwy, nie robię nic wystarczająco interesującego. Jako aktor chcę po prostu żyć swoim życiem i spotykać się z przyjaciółmi. Chcę, żeby ludzie mówili tylko o mojej pracy - wyjaśnił odtwórca "Harry'ego Pottera".

Znajomy pary w rozmowie z "The Mirror" poinformował, że partnerka aktora jest w ciąży.

Daniel i Erin nie mogli być bardziej szczęśliwi. Są absolutnie zachwyceni i nie mogą się doczekać, aż staną się trzyosobową rodziną. Ostatnio powiedzieli swoim rodzinom i przyjaciołom. To niesamowicie ekscytujący czas

W studiu Dzień Dobry TVN reporter Mateusz Hładki opowiedział widzom o szczegółach dotyczących związku Daniela i Erin.

- Erin jest pięć lat od niego starsza, ale za bardzo nie widać tej różnicy wieku. Są już razem 10 lat, więc to jest związek z poważnym stażem - zaznaczył.

Daniel Radcliffe potwierdził informację o ciąży partnerki

Ku uciesze fanów Daniel Radcliffe opublikował w mediach społecznościowych fotografię z ciężarną partnerką. - W trakcie realizacji - napisał aktor, dodając hasztagi: "rodzicielstwo", "oczekuję", "rodzina".

Pod postem posypały się liczne gratulacje nawiązujące do serii filmów na podstawie bestsellerowych książek J.K. Rowling. - "Jak wspaniale! Gratulacje! Jesteś ojcem Harrym!", "Mały Potter jest w drodze", "Jeśli jest chłopcem, nazwij go Harry, a jeśli jest dziewczyną - Hermiona lub Luna", "Czy on/ona urodzi się z blizną?" - czytamy w komentarzach.

Przypomnijmy, że już w zeszłym roku aktor wspomniał o ojcostwie. - Chcę, żeby moje dzieci były w pobliżu planów filmowych. Moim marzeniem jest, by kiedyś przyszły na plan filmowy i powiedziały: "Wiesz, chciałbym pracować kiedyś w tej ekipie" - wyjawił Daniel Radcliffe w rozmowie z "Newsweekiem".

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło zdjęcia głównego: Slaven Vlasic/Getty Images

Pozostałe wiadomości