AniKa Dąbrowska wkracza w dorosłość. "Zrozumiałam czego chcę i kim naprawdę jestem".

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Toast za miłość i za maturę!
Toast za miłość i za maturę! Dzień Dobry TVN
wideo 2/22

AniKa Dąbrowska rozpoczęła swoją karierę w telewizyjnym talent show, a dziś koncertuje w całej Polsce. W tym roku wyda swój trzeci album, a na razie możemy posłuchać jej najnowszego singla "Toast". Wykonała go na scenie Dzień Dobry TVN.

AniKa Dąbrowska kończy 18 lat

AniKa Dąbrowska to jedna z najbardziej obiecujących wokalistek w Polsce. Artystka skończyła właśnie 18 lat i przygotowuje się do matury. W Dzień Dobry TVN opowiedziała widzom, jakie emocje towarzyszyły jej w związku z wejściem w dorosłość. - Czekałam na ten moment, więc był to dla mnie wyjątkowy dzień - tłumaczyła w rozmowie z reporterem Mateuszem Hładkim.

Jak piosenkarka spędziła swoje urodziny? - Zaprosiłam dużo przyjaciół z branży i nie tylko. Świętowaliśmy do białego rana, na końcu wszyscy wrócili do mnie na nockę do domu, także celebrowaliśmy to wydarzenie przez dobre kilka dni - dodaje. W tym dniu odbyła się także premiera singla "Toast".

AniKa Dąbrowska - "Toast"

O czym opowiada jej najnowszy utwór? - W tamtym roku miałam przełomowy czas dla mnie, nie wydawałam muzyki, bo potrzebowałam chwili dla siebie, wtedy bardzo dużo tworzyłam [...], przez ten rok zrozumiałam czego chcę, kim naprawdę jestem.

- Poprzez te wszystkie sytuacje, teraz jestem inną osobą mającą w sobie dużo więcej siły, która mówi, co chce i jest silną kobietą już tak naprawdę, to jest przesłanie tej piosenki - zaznaczyła. Jeszcze w tym roku utalentowana maturzystka wyda trzeci album.

AniKa ma na koncie wiele sukcesów, wśród nich są także te niezwiązane z muzyką. Młoda gwiazda została ambasadorką starań o refundację leku na mukowiscydozę, na którą też sama choruje. Miesięczne leczenie kosztuje 90 tysięcy złotych. To m.in. dzięki nagłośnieniu sprawy przez artystkę, udało się uzyskać zgodę na refundację.

- Ciesze się, że mogłam wykorzystać moją popularność do ważnych rzeczy, dla mnie i dla innych ludzi, no i się udało - dodała.

AniKa Dąbrowska wystąpiła na scenie Dzień Dobry TVN. Zobacz, jak zaprezentowała się w utworze "Toast".

AniKa Dąbrowska w piosence „Toast (za miłość)”
AniKa Dąbrowska w piosence „Toast (za miłość)” Źródło: Dzień Dobry TVN

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło zdjęcia głównego: Michał Żebrowski/East News

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości