Gwiazdy

"Kulisy sławy" Andrzeja Polana. Beata Kozidrak: "Jest sobą i on się z tego cieszy. Pokazuje nam: tak, kocham gotować"

Gwiazdy

Andrzej Polan od lat spotyka się z widzami w kuchni Dzień Dobry TVN. W programie Kulisy Sławy opowie m.in. o tym jak powstają znakomite dania w trakcie programu na żywo. Najbliżsi jednego z najpopularniejszych kucharzy w Polsce zdradzą także dotąd nieznane fakty o nim.

"Kulisy Sławy" Andrzeja Polana

W najbliższą niedzielę w stacji TVN zostanie wyemitowany program Kulisy Sławy Andrzeja Polana. Kucharz od lat regularnie spotyka się z widzami w kuchni Dzień Dobry TVN. Zawsze uśmiechnięty i pełny energii, którą zaraża wszystkich wokół. Na swoim stanowisku robi za każdym razem prawdziwe show.

- Andrzej jest sobą i on się z tego cieszy. Pokazuje nam: tak, kocham gotować - powiedziała Beata Kozidrak.

Polan przyznaje, że gotowanie w kuchni Dzień Dobry TVN to dla niego wyzwanie. W programie na żywo dużo się dzieje, dlatego przygotowywanie dań wymaga od niego pełnego skupienia. W "Kulisach Sławy" pojawią się także ciekawe historie z lat młodzieńczych, m.in. znajomy Andrzeja Polana zdradzi, jak wybrali się wspólnie na wino do lasu.

O programie "Kulisy Sławy"

"Kulisy Sławy" to program prezentujący sylwetki znanych i lubianych gwiazd. Zdradzają w nim jak wygląda droga na szczyt. O bohaterach opowiadają także ich najbliżsi. Program jest częścią cyklu "UWAGA!TVN" i od lat cieszy się ogromną popularnością. Emitowany jest w każdą niedzielę o 19:45.

Przepisy Andrzeja Polana można znaleźć na naszej stronie w zakładce Kuchnia.

Zobacz także:

Historyczna kuchnia krakowska w nowej odsłonie. Poznaj przepisy na pstrąga po ojcowsku, maczankę z karczochem i morele z makaronikiem

Lody to nie wszystko! Proste wakacyjne desery, które ochłodzą w upalne dni

Zdrowe śniadanie na dobry początek dnia. Jak je przygotować?

Autor: Daria Pacańska

Pozostałe wiadomości