Gwiazdy

Aleksandra Domańska opublikowała nagie zdjęcie. Aktorka dołączyła do kobiecej akcji

Gwiazdy

Aleksandra Domańska zdecydowała się na odważny krok. Aktorka pokazała w mediach społecznościowych nagie zdjęcie, a tym samym dołączyła do akcji, która wspiera kobiety będące ofiarami przemocy. Nowy post nie spodobał się jednej z fanek.

Aleksandra Domańska – wyzwolona dusza artystki

Aleksandra Domańska to aktorka, która ceni sobie swobodę i naturalność. Gwiazda w mediach społecznościowych często podkreśla, jak ważna jest samoakceptacja i dystans do własnej osoby. Sama docenia swoje ciało, niedoskonałości, a opinie innych puszcza mimo uszu. Na instagramowym profilu aktorki nie brakuje też odważnych fotografii. Niedawno Ola podzieliła się z fanami nagim zdjęciem i opatrzyła je komentarzem.

Jesteśmy wnuczkami czarownic, których nie udało wam się spalić. Drżyjcie, drżyjcie, czarownice powróciły!

– napisała.

Aktorka dodając nowy post, dołączyła do kobiecej akcji "Challenge Accepted", która polega na opublikowaniu czarno-białego zdjęcia celem wyrażenia swojego wsparcia dla kobiet, które padają ofiarami przemocy. W akcji wzięły już udział m.in. Khloe Kardashian i Jennifer Aniston.

Nagie zdjęcie Oli Domańskiej - krytyka fanów

Brak makijażu, krótkie włosy i wyzwolenie Oli pokochały tysiące fanów. Nie ma jednak takiego, co by wszystkim dogodził. Chociaż Aleksandra z pewnością miała dobre zamiary, a nagie zdjęcie zostało opublikowane w słusznej sprawie, nie wszyscy fani je docenili. Jedna z internautek w nieprzychylny sposób skomentowała nowe zdjęcie aktorki.

Boże, ten challenge jest z Turcji i dotyczy przemocy wobec kobiet i tego, jak sobie z nią nie radzi to państwo. Czemu osoby spoza musiały to wykorzystać? Chyba że chodzi o innych challenge, to przepraszam

- napisała poirytowana fanka.

Aleksandra nie kazała długo czekać na odpowiedź. Aktorka przyznała, że kobiety powinny być solidarne bez względu na kraj czy pochodzenie.

I uważasz, że nie możemy być z nimi solidarne? Szczególnie że dotyczy to wszystkich kobiet niezależnie od kraju? U nas też nie jest zbyt wesoło, moja miła. Mamy dużo do zrobienia i fajnie, jeśli robimy to wszystkie razem

- odpowiedziała Ola.

Argumenty aktorki nie przekonały internautki. Ta nie poprzestała na jednym komentarzu, a pod zdjęciem rozpoczęła się dyskusja.

Bez informacji, o co chodzi i wrzucaniu tylko ładnego zdjęcia uważam, że nie jest to solidarność, bo nie wynika z tego nawet żadna wartość informacyjna

- stwierdziła obserwatorka.

Gwyneth Paltrow zaskoczyła fanów. Aktorka zamieściła na Instagramie swoje nagie zdjęcie z sauny.

Zobacz także:

5 faktów z życia Richarda Gere'a, które Was zaskoczą. Sprawdźcie ciekawostki o jednym z najlepszych aktorów w Hollywood

Joanna Moro publikuje nagie zdjęcie. Aktorka śmiałym postem podzieliła fanów

Ed Sheeran: „Mam osobowość nałogowca”. Piosenkarz dziękuje żonie za ratunek

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Autor: Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa/East News

Pozostałe wiadomości