Wielki finał 9. edycji "Top Model" za nami. Zwycięzcą został Mikołaj Śmieszek

Mikołaj Śmieszek Top Model
Mikołaj Śmieszek fot. Bartosz Krupa/East News
Wielkie emocje i wielkie oczekiwania. Za nami finał 9. edycji Top Model. O główną nagrodę walczyli: Patrycja Sobolewska, Mikołaj Śmieszek oraz Weronika Kaniewska. Po kilkunastu tygodniach ciężkiej pracy, niezliczonych godzinach spędzonych na planie wygrał Mikołaj Śmieszek!

Po raz pierwszy w historii programu z widowni nie dobiegały gromkie brawa, ze względu na obostrzenia finał odbył się bez udziału fanów i rodzin uczestników. W tym wyjątkowym czasie najbliżsi mogli jednak towarzyszyć im i dopingować w sposób wirtualny. Kilkukrotnie podczas trwania programu mieli okazję pojawić się na ekranie i przekazać słowa wsparcia.

Wielki finał 9. edycji “Top Model” rozpoczął występ Ani Karwan i pokaz kolekcji, w którym udział wzięli wszyscy uczestnicy tej edycji. Jak w każdym sezonie, nastąpiło podsumowanie przygody każdego z finalistów. Widzowie obejrzeli ich pierwsze kroki w programie, casting oraz największe sukcesy czy wygrane zadania.

Jak czuli się, gdy ruszył finał? - “Na ten moment czekaliśmy cały ten sezon” - powiedziała pewnie Patrycja.

Wielkie emocje tuż przed finałem „Top Model”! Na miejscu był Mateusz Hładki. Zobacz wideo:

Sesja okładkowa nagrodą dla zwycięzcy

Jedną z głównych nagród dla zwycięzcy jest pojawienie się na okładce magazynu Glamour. W sesji udział wzięli wszyscy finaliści, ale tylko jedno zdjęcie pojawi się w sklepach w całym kraju. W tym roku fotografie zostały stworzone na łonie natury, w sielskich warunkach. Podczas wyjazdu na tę wyjątkową sesję wywiady z uczestnikami przeprowadził prowadzący Top Model, Michał Piróg.

To, że jestem w finale to jest dla mnie ogromny sukces. Czuje, że się spełniłam

- przyznała w szczerej rozmowie Weronika.

Prowadzący program nie krył swojego podziwu dla Mikołaja, który wygrał znaczącą liczbę paneli w tej edycji - było ich aż 5. Poza tym udało mu się zdobyć wyjątkowe nagrody przy okazji dodatkowych zadań. Ogromny postęp zrobiła także Patrycja, która z bardzo nieśmiałej i niepewnej siebie dziewczyny przemieniła się w walczącą o zwycięstwo modelkę. Od razu po publikacji zdjęć w mediach społecznościowych posypała się lawina komentarzy. Za finalistów kciuki trzymało wielu uczestników poprzednich edycji.

"Wow, pięknie" - skomentował okładkę Patrycji zwycięzca 8. edycji, Dawid Woskanian.

Po omówieniu sesji okładkowej oraz przyznaniu punktów nastąpił czas na energetyczny występ Mery Spolsky z piosenką “Sorry From The Mountain”.

Weronika Kaniewska żegna się z finałem

Pierwsze przeliczenie głosów widzów oraz jurorów oznaczało dla Weroniki Kaniewskiej koniec walki o zwycięstwo. Ku niezadowoleniu jej fanów zdobyła najmniej głosów, a w dalszej części rywalizację kontynuowali Patrycja oraz Mikołaj.

Jeśli ktoś miał wtedy opaść z sił to na pewno nie był to Ralph Kamiński. Jego występ zelektryzował publiczność przed telewizorami, a towarzyszył mu pokaz kolekcji duetu MMC. Następnie nadszedł czas na zaprezentowanie efektów ostatniego zadania pretendentów do tytułu "Top Model"- sesja zdjęciowa beauty. Jurorzy byli pod wrażeniem postępu, jakiego dokonali finaliści.

Zwycięzca 9. edycji Top Model

Główną nagrodę ostatecznie zdobył Mikołaj Śmieszek! Gratulujemy wygranej i zapraszamy w czwartek 26 listopada do Dzień Dobry TVN, gdzie spotkamy się ze zwycięzcą. Zapraszamy od 8:00!

Dylemat Mariusza Jakubowskiego z "Top Model". Wybierze karierę w modelingu czy doktorat? Zobacz wideo:

Zobacz także:

Osi Ugonoh o wygranej w "Top Model": "Czułam ogromną presję, żeby pokazywać się jak najlepiej"

Marcin Tyszka pokazuje piękną i seksowną mamę. Ma 81 lat i figurę nastolatki!

Dawid Woliński w mocnych słowach o uczestniczce "Top Model". "Jest taką słodką, ciepłą kluchą"

Autor: Pola Namysł

podziel się:

Pozostałe wiadomości