Evanescence i Within Temptation wracają do Polski na wspólną trasę. Kiedy zobaczymy ich na koncercie?

koncert rockowy
rolfo eclaire/Getty Images
Pierwsze kraje zapowiadają powolne złagodzenie rygorów dotyczących pandemii. Ogłaszane są również pierwsze koncerty. O szczegółach trasy poinformowały właśnie dwa zespoły, które wystąpią na scenie razem. Evanescence i Within Temptation zawitają również do Polski. Gdzie i kiedy odbędzie się koncert?

Worlds Collide Tour 2020 – kiedy w Polsce

Dwie rockowe grupy z niezwykle charyzmatycznymi wokalistkami postanowiły połączyć siły i na 2020 rok zaplanowały wspólną trasę koncertową po Europie. Wcześniejsze plany pokrzyżowała im epidemia koronawirusa. Artyści zakładając, że jesienią będą mogli już swobodnie podróżować po świecie, przedstawili nowy plan koncertowy. Jednym z miejsc na trasie są Gliwice, gdzie wystąpią ż 20 września 2020 roku.

Within Temptation i Evanescence – gdzie kupić bilety?

Informacje o cenach biletów pojawią się 9 kwietnia o godzinie 10:00, wtedy ruszy też sprzedaż ekskluzywnej puli biletów dla użytkowników Allegro Smart. Regularna sprzedaż rozpocznie się 10 kwietnia o godzinie 10:00, za pośrednictwem strony organizatora wydarzenia Knock Out Productions oraz platformy ebilet.pl.

Obie grupy wystąpiły już wcześniej w naszym kraju i zgromadziły na swoich koncertach tłumy. Within Temptation znana jest również z duetu z Piotrem Roguckim.

Gabi Drzewiecka rozmawiała z wokalistką Evanescence przy okazji ich pierwszego koncertu w Polsce. Zobaczcie wideo:

Zobacz też:

Autor: Bartosz Tomaszewski

podziel się:

Pozostałe wiadomości