przemysław saleta

  Collins Chairity Fight Night zbliża się wielkimi krokami. Największe gwiazdy sportu, zawodowi pięściarze, osobistości znane z pierwszych stron gazet oraz licytacja wyjątkowych przedmiotów - to gwarancja prawdziwych emocji. O przygotowaniach do wieczoru powiedzieli bracia Collins i Przemysław Saleta.

  Fundacja Braci Collins organizuje pierwszą charytatywną galę Collins Charity Fight Night. Wydarzenie odbędzie się już 2 czerwca i jego przebieg będzie można śledzić również online – na Playerze!

  Przemysław Saleta, mistrz świata w kick-boxingu, a także mistrz Polski, Europy i interkontynentalny w zawodowym boksie, kończy właśnie 53 lata. Choć na ring wracać na razie nie zamierza, solenizant wcale nie zwalnia tempa. Swoje plany zdradził w rozmowie z Dzień Dobry TVN.

  Przemysław Saleta to utytułowany mistrz boksu, komentator, trener i motywator. Niewiele osób wie, że sportowiec poza twardą pięścią i mocnym uderzeniem posiada też… złote serce. Jakiś czas temu Przemek został właścicielem niepełnosprawnego psa Franka. W programie opowiedział o tym, co skłoniło go do adopcji zwierzaka i jak ta decyzja zmieniła jego życie.

  Aktorka Joanna Jabłczyńska, bokser Przemysław Saleta i Wojciech Łopaciński są pasjonatami podróży. Kogo ciekawego spotkali podczas swoich wojaży? Co zobaczyli? O swoich przygodach powiedzieli w Dzień Dobry TVN.

  Jak wygląda "azjatycki styl życia" Przemysława Salety? - "Tam ma się czas, żeby żyć. Wszystko toczy się w wolniejszym tempie". Co zauroczyło go w Tajlandii i czym się tam zajmuje na co dzień? W studiu Dzień Dobry TVN opowiedział nam o swoim nowym, tajskim życiu i planach na najbliższy czas. Jak Darek Kuźniak wspomina miesiąc treningów pod okiem Przemka?

  Darek Kuźniak i Przemysław Saleta weszli na nasz kulinarny ring! Jak myślicie, kto komu pokazał gdzie jest jego miejsce, podbił podniebienia jury i wyszedł zwycięsko z kuchennej potyczki? Zobaczcie!

  Gwiazdy mają bardzo napięty grafik. Jak znajdują chwilę na spotkania z przyjaciółmi? Przemysław Saleta, Odeta Moro, Tomasz Iwan i Piotr Zelt opowiedzieli dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej o tym jak spędzają swój wolny czas.

  Saleta: "Nie żyję po to, żeby jeść tylko jem po to, żeby żyć". Mimo, że w jedzeniu głównie zwraca uwagę na jego kaloryczność, to i tak córki często proszą go by przygotował im hamburgera "bo podobno robi najlepsze". Agnieszka Jastrzębska spytała też Przemysława Saletę o jego kulinarne grzechy. Czy mistrz lubi sobie pofolgować? :)

  W kuchni Dzień Dobry TVN gościmy uczestników programu "Azja Express" Darka Kuźniaka i Przemka Saletę. Łączą ich nie tylko tatuaże, ale też przyjaźń. Panowie przygotowali potrawy kuchni azjatyckiej, którą lubi Darek. Macie ochotę na mule w sosie kokosowym ze świeżą kolendrą, chrupiące kalmary lub mango z ryżem jaśminowym? Zobaczcie, czy bokser Przemek Saleta potrafi gotować.

  W każdym programie prowadzonym na żywo zdarzają się jakieś zabawne wpadki. W Dzień Dobry TVN było ich trochę, np. zamiast Przemysława Salety zjawił się w studiu Przemysław Sołota, mieliśmy połączyć się z turecką aktorką, a połączyliśmy się z aktorską tureską, a w naszej kuchni gotowała Piotr Kucharska. Zobaczcie, jakie inne wpadki zdarzały się naszym dziennikarzom :)

  Gościem Dzień Dobry TVN był Przemysław Saleta. Bokser po kontuzji barku, po przegranej walce z Tomaszem Adamkiem zdecydował, że kończy karierę. Czy wyobraża sobie życie bez adrenaliny? Czy kończy z treningami? Co będzie teraz robił?

  W kuchni Dzień Dobry Wakacje zasmakowaliśmy dania kuchni tajskiej. Przygotowali je dla nas: Przemysław Saleta, który jest wielbicielem kuchni i kultury tajskiej oraz eksperci kulinarni z Wydziału Technologii Gospodarstwa Domowego Uniwersytetu w Bangkoku: Asst. Prof. Apinya Manarote i pan Jadenisphat Bunyasawat, a także I Sekretarz Ambasady Tajlandii w Warszawie Thanthida Wangthamrong.

  Ula Chincz dołączyła do ekipy Dzień Dobry TVN. Trenuje przed "Biegiem o nowe życie". Spotkała się na śniadaniu na trawie z Andrzejem Polanem. Ula uprawia wędkarstwo spinningowe. Czego jeszcze nie wiecie o Uli?

  Sting nie chce dawać pieniędzy swoim dzieciom! Jak uczyć dzieci podejścia do finansów? Czy dawać dzieciom pieniądze na start? O tym w studiu Dzień Dobry TVN rozmawiali: Grażyna Wolszczak, Przemysław Saleta oraz Marta Żysko-Pałuba.

  "Policzmy się z rakiem" to całoroczna inicjatywa zagrzewająca do walki z rakiem. W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi byli: Przemysław Saleta – bokser, który wspiera akcję oraz dr Dariusz Godlewski – onkolog, inicjator akcji „Policzmy się z rakiem” . Dlaczego ludzie, u których wykryto nowotwór nie poddają się leczeniu? Jak zwiększać świadomość potrzeby badań profilaktycznych? Jak "serwisować się" po 40.? Dlaczego mężczyźni rzadziej się badają?

  Jak oczarować kobietę w kuchni pokazali nam dziś dwaj wielbiciele kuch tajskiej: Przemysław Saleta i uczestnik programu "Ugotowani", Michał Kurek. Smacznego!

  Przemysław Saleta wspiera bieg o nowe życie. W 2007 roku oddał nerkę swojej córce Nicoli. Potencjalni dawcy obawiają się, że po oddaniu nerki ich jakość życia się pogorszy. Czy Przemysław Saleta ani przez chwilę się mnie zawahał, czy nie odczuwa żadnej różnicy w stanie swojego zdrowia po przeszczepie? Jak daleko można się posunąć, by pomóc drugiemu człowiekowi? Jak teraz czuje się Nicola? O tym Jolanta Pieńkowska rozmawiała w Dzień Dobry TVN z Przemysławem Saletą.

  Przemysław Saleta został wybrany najlepszym ojcem w Polsce. Głosowali na niego mężczyźni w specjalnie do tego przygotowanej ankiecie. Jak czuje się, kiedy jest stawiany za wzór ojca? Jak ojciec Nadii i Nikoli wychowuje swoje córki? Czy ma jakiś przepis na bycie tatą idealnym?

  Dziennikarz Dzień Dobry TVN Filip Chazjer spotkał się ze sportowcami.

  W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Przemysława Saletę. Zapytaliśmy się, co czuł gdy słyszał, że walka z Gołotą to walka dwóch emerytów? Kiedy zakończy karierę boksera oraz jakie ma plany na przyszłość.

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska w Krakowie, w Parku Jordana spotkała Przemysława Saletę razem z córka Nadią. Okazuje się, że to córka udziela korepetycji tacie. Z czego?

  Film "Bokser" to wzruszająca opowieść o miłości, odwadze i walce, nie tylko tej na ringu, ale przede wszystkim o walce o życie córki. Filmowa rodzina Przemysława Salety to: Szymon Bobrowski, Anna Przybylska oraz Emilia Stachurska. W studiu Dzień Dory TVN gościliśmy Szymona oraz zajrzeliśmy za kulisy powstawania filmu.

  U Przemysława Salety wystąpiły poważne komplikacje zdrowotne, po na pozór nieskomplikowanym zabiegu oddania nerki do przeszczepu. Nerka przeznaczona była dla jego chorej córki. "Bokser" to kolejny film z cyklu „Prawdziwe historie” inspirowany historią sportowca i jego córki Nicoli. Premiera filmu odbędzie się w niedzielę, 8 kwietnia w telewizji TVN. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska spotkała się w Łodzi z grającą żonę boksera - Anną Przybylską.

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska była na konferencji prasowej filmu opartego na prawdziwej historii Przemysława Salety. Film to wzruszająca opowieść o miłości, odwadze i walce, nie tylko tej na ringu, ale przede wszystkim o walce o życie córki. Pierwszymi wrażeniami, tuż po projekcji filmu, podzielili się z Agnieszką odtwórcy głównych ról: Szymon Bobrowski, Anna Przybylska oraz Emilia Stachurska.

  Agnieszka Jastrzębska spotkała się z odtwórcami głównych ról w filmie "Bokser" - Anną Przybylską i Szymonem Bobrowskim. Scenariusz filmu powstał na podstawie biografii polskiego pięściarza Przemysława Salety, w którego postać wcielił się Szymon Bobrowski. Kogo w filmie zagrała Anna Przybylska?

  Zespól "Pectus" i Jarosław Jakimowicz, Paweł Golec, Ania Bosak oraz Przemysław Saleta, czyli celebryci zaangażowani, spotkali się z dziennikarką Dzień Dobry TVN Katarzyną Olubińską w Wiśle. Co tam robili i dlaczego Jarek jest "żywym dawcą"?

  Kwiaty, biżuteria, zabiegi kosmetyczne, torebki, buty. Ile mężczyznę może kosztować miłość? O tym, w studiu Dzień Dobry TVN rozmawialiśmy z pisarzem Leszkiem Talko, aktorem Marcinem Chochlewem, Przemysławem Saletą i psychologiem Piotrem Mosakiem.

  Czy mężatka jest lepszą i bardziej doświadczoną kochanką? Czego mężczyźni poszukują w związkach pozamałżeńskich? Kogo łatwiej uwieść - mężatkę czy pannę? Jakie może być ryzyko wchodzenia w związek z mężatką? Co na ten temat myślą goście Dzień Dobry TVN: prof. Zbigniew Lew–Starowicz, Przemysław Saleta, Jakub Porada oraz Rafał Rutkowskiego.