mistrzyni

  Arcymistrzyni szachowa Alina Kaszlinska zdecydowała się na odważny i bardzo wymowny gest. Porzuciła bowiem rosyjskie barwy i na olimpiadzie w Indiach będzie reprezentowała Polskę.

  Ewa Kośnik zaczynała dwa lata temu, a już należy do czołówki w tym sporcie.

  Aleksandrę i Zuzannę Wólczyńskie łączy pasja i wyjątkowe marzenie.

  "Mażoretki są bardzo popularne w Czechach, na Słowacji, ale i u nas w kraju"

  "Najpierw to była zabawa".

  "W przyszłości chciałabym tańczyć w teatrze"

  "Staramy się jeździć na wakacje tam, gdzie jest skatepark".

  Monika Szlósarczyk cztery lata temu rozpoczęła swoją przygodę ze stylizacją paznokci. Dzisiaj jest międzynarodową mistrzynią w tej dziedzinie. W Dzień Dobry TVN zdradziła, jakie kolory będą modne w nadchodzącym jesiennym sezonie.

  Agnieszka Brustman przez prawie 20 lat była liderką polskiej reprezentacji. Arcymistrzyni szachowa rozegrała w naszym studiu seans symultaniczny i opowiedziała o wspomnieniach z turniejów.

  Ewa Pajor jest jedną z najbardziej utalentowanych piłkarek młodego pokolenia. Gra w reprezentacji Polski oraz w jednym z najlepszych na świecie klubów kobiecej piłki nożnej - niemieckim VfL Wolfsburg. Poznajcie tę waleczną kobietę.

  Klaudia Kulon to polska szachistka, która na swoim koncie ma już prawie wszystkie możliwe tytuły. Zawodniczka poszczycić się może medalem z olimpiady i tytułami szachowej Mistrzyni Polski Kobiet. Jakie były początki jej kariery? Kulisy świata rozgrywek Klaudia Kulon przybliżyła w naszym programie.

  30-letnia Amelia Bródka jest jedną z najbardziej znanych kobiet w światowej deskorolce. 10-ego roku życia miesza z rodziną w Stanach Zjednoczonych, gdzie zaliczana jest do najlepszych skaterek. Dwukrotna mistrzyni Europy i brązowa medalistka mistrzostw świata w lipcu miała reprezentować Polskę na Olimpiadzie w Tokio. W programie opowiedziała o swojej karierze i o tym, jak pandemia wypłynęła na jej plany.

  Otylia Jędrzejczak o córce: "Na pewno wyląduje na basenie, na pewno będzie pływała. (...) Czy będzie musiała być mistrzynią? Nie wiem. Przede wszystkim chciałabym, żeby była szczęśliwa i uczyła się życia z takim nastawieniem, że jest w stanie zrobić wszystko". Kinga Burzyńska spotkała się z rodzicami małej Marceliny - Otylią Jędrzejczak i Pawłem Przybyłą. Czy córka pójdzie w ślady mamy i czy... będzie miała rodzeństwo?

  Zadzwoniła dziś do nas jedna z mam z uwagą oglądających Dzień Dobry TVN. Co słychać u Otylii Jędrzejczak, czy podejrzewa kto jest agentem? :)

  Joanna Jędrzejczyk, mistrzyni UFC, opowiedziała nam w Dzień Dobry TVN o swojej książce, przygotowaniach do kolejnej walki i udziale w programie "Agent - Gwiazdy": "Moje życie jest pełne przygód, pełne adrenaliny, ale Agent to jest to. Bardzo mi się podobała ta przygoda w Argentynie. (...) Wspaniałe miejsca, wspaniali ludzie i niesamowite emocje. To co będzie w dzisiejszym odcinku to przeszło moje oczekiwania". Nowy odcinek programu zobaczycie już dziś o 21.30!

  Piłkarz Robert Lewandowski rozgrzewa emocje kibiców do czerwoności, zwłaszcza pań, nawet tych, które specjalnie piłką się nie interesują. Drogie Panie, mamy dla Was złą wiadomość - serce Roberta jest już zajęte! Anna Stachurska, mistrzyni Polski w karate, skradła serce Roberta Lewandowskiego. Jak wygląda życie z gwiazdą futbolu? Co powiedział jej narzeczony po meczu Polska-Grecja? Czy denerwowała się? Czy ta sportowa para rywalizuje ze sobą? - Jesteśmy parą sportowców i uzupełniamy się nawzajem - mówiła w Dzień Dobry TVN narzeczona Roberta Lewandowskiego. Jak wygląda ich codzienne życie?