konferencja

  konferencja

  Anna Lewandowska to jedna z najbardziej znanych polskich trenerek. Autorka wielu książek i propagatorka zdrowego trybu życia w tym roku wygłosiła swoje przemówienie podczas wiosennej edycji Impact’21, czyli biznesowej konferencji skupiającej polskich i zagranicznych przedsiębiorców, polityków i ekspertów z różnych dziedzin życia gospodarczego i społecznego. Nam opowiedziała nieco więcej o biznesie w branży sportowej.

  W dniach 12-13 maja w Hotelu Crown Plaza - The HUB w Warszawie odbywa się konferencja IMPACT'21. Wśród prelegentów, którzy dyskutują o tym, jak stawiać czoła wyzwaniom rzeczywistości, wypracować nowe rozwiązania oraz redefiniować stare pojęcia są m.in. Kasia Kieli - prezes i dyrektor zarządzająca Discovery EMEA oraz Anna Lewandowska - sportsmanka, trenerka, autorka książek i propagatorka zdrowego trybu życia.

  Do 29 listopada uczniów wszystkich szkół podstawowych i ponadpodstawowych obowiązuje nauka zdalna. Wielu rodziców, nauczycieli, a także dzieci narzeka na taki system nauczania. Okazuje się jednak, że ma on również wiele plusów. Jak je dostrzec? Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak rozmawiały o tym z drem Mikołajem Marcelą, wykładowcą akademickim i autorem książek edukacyjnych.

  Każdego roku w różnych częściach świata zbierają się ludzie, by podczas konferencji TEDx opowiadać o swoich ideach. Tegoroczna edycja odbędzie się 28 listopada w formie online. Czym właściwie jest i na czym polega? O tym opowiedziały nam Malwina Faliszewska, coach i trenerka budowania pewności siebie i mocnych stron oraz dr Elena Pawęta, adiunkt w Szkole Głównej Handlowej, trener komunikacji biznesowej, organizatorka TEDxWarsawWomen.

  Rzecznik rządu zapowiedział konferencję prasową premiera Mateusza Morawieckiego. 27 maja poznamy decyzje w sprawie znoszenia ograniczeń związanych z pandemią koronawirusa. Według wcześniejszych informacji mają one dotyczyć m.in. zniesienia obowiązku zakrywania ust i nosa oraz możliwości organizowania wesel.

  Przemoc obecna jest w domach, szkołach i w pracy. Jak z nią walczyć? Jak mowa nienawiści i personalne ataki wpływają na ofiarę przemocy? O tym rozmawiali uczestnicy I Mazowieckiej Konferencji "Przemoc, nienawiść czy zaufanie i współpraca".

  Na konferencji dotyczącej jesiennej ramówki TVN Style była dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska, która rozmawiała: ze specjalistką od ślubów Izabelą Janachowską, Małgorzatą Rozenek-Majdan - ciągle "W dobrym stylu" i Magdą Mołek "W roli głównej". Maciej Maniewski i Gabi Drzewiecka opowiedzieli jej o "Mistrzowskim cięciu" - kto jest czarnym charakterem w tym duecie? Zaś Ulę Chincz zobaczymy m.in. w programie "Gwiazdy prywatnie", a Karolinę Korwin-Piotrowską w programie #Sława, czyli historia show biznesu.

  12 czerwca premiera nowego sezonu programu "Projekt Lady". Czy w tej edycji narodzą się prawdziwe damy? Dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki na konferencji prasowej rozmawiał z Małgorzatą Rozenek-Majdan, Ireną Kamińską-Radomską i Tatianą Mindewicz-Puacz.

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska podczas konferencji filmowej poświęconej legalnemu korzystaniu z kultury i walce z piractwem spotkała się z Joanną Kulig i Piotrem Adamczykiem. Ci aktorzy otrzymują nagrody o znaczeniu międzynarodowym. Grają również w zagranicznych produkcjach. Dlaczego - według nich - filmy należy ściągać z legalnych źródeł i jak odróżnić je od tych pirackich?

  Lider z angielskiego "leader", czyli przewodnik. Może być duchowy czy polityczny. W Polsce po raz 7. odbędzie się 20. Szczyt Liderów. W studiu Dzień Dobry TVN gościem był Piotr Gąsiorowski, Dyrektor Instytutu Przywództwa, Pastor Ewangelicznego Kościoła Metodystycznego. Jak być liderem a nie cheerleaderem? Ja wywierać wpływ odpowiedzialnie?