imprezy

  imprezy

  Na wyjazdach wakacyjnych różnie bywa. Jakość wypoczynku uzależniona jest od wielu czynników: destynacji, pogody, ale też towarzystwa, w jakim przyszło nam spędzać wakacje. Niestety na niektóre elementy zupełnie nie mamy wpływu - to jest jak loteria, szczególnie jeśli chodzi o to, kto będzie wypoczywał w tym samym hotelu. Najgorzej, jeśli trzeba dzielić przestrzeń z hedonistami, którzy wychodzą z założenia, że wszystko im wolno.

  Laga­nas (Gre­cja) jest mia­stecz­kiem zlo­ka­li­zo­wa­nym na wyspie Zakyn­thos nad Zatoką Laganas. Jego bar­dzo dużą część sta­nowi park naro­dowy, w któ­rym ochronie poddane są żółwie morskie. Laganas jest jednym z popularniejszych miej­sc na wyspie, zwłasz­cza dla młod­szych tury­stów – uwa­żane jest za cen­trum impre­zowe Zakyn­thos. Mimo że spra­wia wraże­nie gwarnego miej­sca, jego obrzeża są spo­koj­niej­sze, można odpo­cząć tam w cichszych miejscach.

  Świat opanowuje nowy trend - porannego imprezowania bez używek, którego efektami są: doskonały humor i naturalna dawka energii. Często imprezy te odbywają się w środku tygodnia i zaczynają się o 5.00 rano. Ranne ptaszki to pierwsza tego typu impreza zorganizowana w Polsce. Zobaczcie, jakie atrakcje organizatorzy przygotowali dla imprezowiczów.

  W świecie gwiazd wiosna upływa pod znakiem pokazów mody. Dziennikarz Dzień Dobry TVN wybrał się na najnowszy pokaz Ilony Mejer i Rafała Michalaka. Przy okazji pokazu zapytał gwiazdy, które na niego przybyły, o najbardziej nietypowe miejsca, w których się bawiły. Co powiedzieli mu: Katarzyna Warnke, Piotr Stramowski, Marcin Tyszka, Natalia Siwiec, Maja Sablewska, Ada Fijał i Gosia Baczyńska?

  Władze Sopotu proponowały, by imprezy na Monciaku kończyły się do 3.00 w nocy, natomiast właściciele klubów - by zabawy były do rana, ale uczestniczyły w nich osoby od 21. roku życia. Co o tych pomysłach sądzą goście Dzień Dobry TVN: socjolog Tomasz Sobierajski, prezenterka tv Dominika Zasiewska i dziennikarka Marta "Jadźka" Jaczyńska? Czy rzeczywiście najbardziej rozrabiają bardzo młode osoby?

  Niektórzy zrzucają buty, tańczą na stołach i nie da się ich ściągnąć z parkietu, a inni wolą spotkać się z przyjaciółmi, w domowym zaciszu i toczyć długie rozmowy. Elżbieta Romanowska, Paweł Małaszyński, Magda Steczkowska, Andrzej Nejman, Odeta Moro i Jacek Cygan zdradzili Agnieszce Jastrzębskiej jak lubią imprezować i czy w ogóle mają wciąż czas i ochotę na karnawałowe szaleństwa!

  Hity tworzone przez naszych gości Pawła Stasiaka, Wandę Kwietniewską i Jacka Stachurskiego od wielu lat rozkręcają imprezy w całej Polsce. Czy już na etapie tworzenia piosenki można się zorientować, że to będzie właśnie TO? Czy artystom nie nudzą się ich własne utwory, które muszą zaśpiewać na scenie po raz 1784...?

  O swoich przygodach, w ciągu tych 2000 odcinków, o tym, jak udaje się jej wieczorem być na imprezie, a rano rześko opowiadać o gwiazdach oraz czy wie, jak mają na imię jej dzieci? Ile imprez zrelacjonowała Agnieszka Jastrzębska?