gra

  Studenci opracowali grę mobilną, która jest wsparciem w opiece psychiatrycznej dla dzieci w wieku od 8 do 12 roku życia. Lekarze będą mogli przepisywać ją na receptę. O szczegółach w Dzień Dobry TVN opowiedział Marcin Waryszak, współtwórca startupu "Calmsie".

  W 471. odcinku programu "Milionerzy" z pytaniami w drodze po milion zmierzył się Michał Tadeusz Koziej. Mężczyzna o wszechstronnych zainteresowaniach w błyskawicznym tempie odpowiadał na pytania.

  W 465. odcinku programu "Milionerzy" z niekiedy kłopotliwymi pytaniami w drodze po główną wygraną zmierzyli się Anna Dorabialska i Konrad Jurgiewicz. Ich wiedza musiała obejmować różne dziedziny.

  Czy znalibyście odpowiedź na to pytanie?

  W 538. odcinku programu "Milionerzy" swoją grę kontynuował Marek Kuprowski, a następnie zastąpił go Michał Szczęsny. Mężczyźni zmierzyli się z pytaniami z różnych dziedzin, które sprawiły im nie lada problemy.

  W 532. odcinku programu "Milionerzy" mogliśmy oglądać zmagania dwójki zawodników. Milena Werner, a następnie Wojciech Caliński zmierzyli się z niekiedy podchwytliwymi pytaniami. Sprawdźcie, ile wygrali.

  Gra w squasha staje się coraz bardziej popularna. Nic dziwnego, ponieważ oprócz dużej porcji zdrowego ruchu, sport ten jest też po prostu świetną zabawą. Jak grać w squasha?

  W 531. odcinku "Milionerów" o główną nagrodę walczyło dwóch warszawiaków - Wojciech Łuszczyk i Szaweł Makowski. Ile udało im się wygrać?

  Padel jest stosunkowo młodą dyscypliną, bo wymyśloną w 1969 roku. W szybkim czasie zdobył jednak ogromną popularność na całym świecie. Dlaczego jest wyjątkowy? O tym w Dzień Dobry TVN opowiedzieli członkowie reprezentacji Polski w padla.

  W 528. odcinku "Milionerów" grę kontynuował Marcin Kopacz z Krakowa. Lekko wyboistą drogą podążał do miliona. Do drugiej części rozgrywki wszedł z dwoma kołami ratunkowymi.

  W 524. odcinku programu "Milionerzy" poznaliśmy aż trzech uczestników. Marek Kalus, Mateusz Rogulski i Anna Bukowińska-Kuryło zmierzyli się z pytaniami o milion złotych. Sprawdźcie, co musieli wiedzieć.

  Walka o milion złotych nie jest prosta. Jak z pytaniami poradzili sobie uczestnicy 522. odcinka "Milionerów"?

  Uczestnik błyskawicznie odpowiadał na większość zadawanych przez prowadzącego pytań. Które z nich wymagały od niego głębszej analizy? Sprawdźcie.

  Uczestnik 514. odcinka "Milionerów" musiał wykazać się znajomością języka angielskiego. Czy wiedział co oznacza słowo "rower"? Pytanie było warte ćwierć miliona złotych.

  W 512. odcinku programu "Milionerzy" z pytaniami w drodze do wielkiej wygranej zmierzył się student, Wiktor Bochenek. Gracz błyskawicznie radził sobie z odpowiedziami. Nad jakimi kwestiami musiał się zastanawiać? Sprawdźcie.

  W 464. odcinku programu "Milionerzy" jako pierwsza z pytaniami zmierzyła się Sara Kwiecińska, która zakończyła grę z gwarantowaną sumą 1000 zł. Drugą uczestniczką była Anna Dorabialska. Jednym z pytań, na które musiała odpowiedzieć brzmiało: "Czyją bronią nazywany jest Walther Polizeipistole Kriminal". Jak sobie poradziła?

  Z okazji walentynek wyszukiwarka Google zmieniła szatę graficzną dostosowując się do święta zakochanych. Nie tylko przygotowano specjalną grafikę, ale także mini grę i muzykę do niej. Jak wygląda Google Doodle na 14 lutego 2022 roku?

  W 458. odcinku "Milionerów" o duże sumy zawalczyło aż trzech uczestników, Marzena Szymanowska-Pietrzyk, Dominika Paździor oraz Kajetan Zrałek. Które pytania sprawiły im najwięcej trudności? Sprawdźcie.

  Przedstawiamy Wam zagadkę oraz najciekawsze odpowiedzi widzów.

  Było aż tak trudne? Stracił 35 tysięcy złotych.

  Poniedziałek uważany jest za najtrudniejszy dzień w tygodniu. Dlatego, by dobrze go zacząć, przygotowaliśmy dla widzów Dzień Dobry TVN zabawę "Co było dalej?". Oto najciekawsze odpowiedzi.

  W 450. odcinku programu "Milionerzy" walkę o milion stoczyli fizyk z Wrocławia, a także prawniczka z Warszawy. Ich gra była niezwykle emocjonująca. Z jakimi wygranymi wyszli ze studia?

  Nad fenomenem tej gry głowią się jej fani na całym świecie. Wordle w zaledwie kilka miesięcy zdobyło ogromną popularność. Skąd wzięła się internetowa gra i jakie są jej zasady?

  Uczestniczka zaryzykowała.

  Uczestniczka "Milionerów" udzieliła złej odpowiedzi na jedno z pytań. Uniknęła jednak konsekwencji i kontynuowała grę. Jakie pytanie sprawiło jej trudność?

  W 444. odcinku "Milionerów" padło pytanie o arterie. Odpowiedź nie była oczywista, a uczestniczka nie mogła wykorzystać już żadnego koła ratunkowego.

  W 442. odcinku do gry o milion stanęły dwie kobiety. Jedna z nich usłyszała pytanie z zakresu mitologii: "Meduza w momencie śmierci wydała na świat: Pegaza, Ikara, Perseusza czy grupę Laokoona?". Jaka jest prawidłowa odpowiedź?

  W 441. odcinku "Milionerów" swoją grę kontynuował inżynier i elektronik, Andrzej Kałowy. Następnie jego miejsce zajął Krzysztof Pawłosik. Z jakimi wygranymi wyszli ze studia? Niektóre z ich pytań były naprawdę problematyczne.

  W 440. odcinku "Milionerów" możemy zobaczyć zmagania nie jednego, a aż dwóch zawodników. Jakie pytania stały się dla nich problematyczne?

  Portfel w niektórych regionach Polski to: peterek, piterek, piotrek, michał - tak brzmiało jedno z pytań w 439. odcinku "Milionerów". Odpowiedź warta jest 40 tys. złotych. Czy uczestnik poprawnie zaznaczył?