Beata Śniechowska

  Beata Śniechowska

  W Dzień Dobry TVN zwyciężczyni drugiej edycji programu MasterChef Beata Śniechowska przygotowała warzywa i owoce z grilla. Mogliśmy spróbować: grillowaną chałkę z truskawkami „balsamico”, ananasa z grilla i prostymi lodami kokosowymi, grillowananego bakłażana z pikantnym tatarem z cukinii i serem halloumi oraz sałatę rzymską z grilla z wegańskim majonezem i boczniakami. Smacznego!

  W kuchni Dzień Dobry Wakacje, zwyciężczyni MasterChefa - Beata Śniechowska zaprezentowała kilka przepisów na dania, które można przygotować w dwóch wariantach - dla mamy i dziecka! Wypróbujecie?

  A w programie: Iza Miko pozuje – dlaczego wzięła udział w niecodziennej sesji zdjęciowej? Co Polacy wiedzą o antybiotykach? Luka Szaranowicz poradzi, jak nie odziedziczyć długów. Filip Chajzer nieustraszony! Czy razem z morsami wszedł do lodowatego Bałtyku? W programie także: Honey, Beata Śniechowska i Krzysztof Skórzyński - czy zawsze konsekwentnie wypełniają noworoczne postanowienia? Zapraszamy w czwartek od 8:00!

  Dziś gotowaliśmy na wrocławskim rynku. W naszej otwartej kuchni urzędowali: Piotr Kucharski i Beata Śniechowska. Zobaczcie jakie potrawy przygotowali? :)

  Świąteczne przygotowania czas zacząć! Dziś Beata Śniechowska, zwyciężczyni Masterchefa, przedstawiła swoje przepisy na pyszne pierniczki. Skorzystacie z jej przepisów? :)

  Wielki, "babski" finał "Masterchefa" już dziś! :) Beata, Maria i Diana, czyli finalistki programu, które zmierzą się ze sobą dziś wieczorem, zasiadły na naszych kanapach. Zobaczcie czy Beata dogadała się z mamą, do czego potrzebny jest księgowej (Marii) udział w takim programie i jakie jest największe marzenie Diany.