anna seniuk

  anna seniuk

  Anna Seniuk to jedna z najwybitniejszych polskich aktorek. Choć może się pochwalić wieloma doskonałymi kreacjami, to największą popularność zdobyła grając w kultowym serialu "Czterdziestolatek". Co robi aktorka i jak się zmieniła?

  Magdalena Małecka-Wippich, w przeciwieństwie do swojego brata, nie poszła w ślady matki - Anny Seniuk i postanowiła zostać muzykiem. Jej zespół Opium String Quartet istnieje już 12 lat i ma na koncie Nagrodę Fryderyka. A jak wyglądają jej relacje z mamą? Ostatnio wydały razem książkę "Anna Seniuk. Nietypowa baba jestem", w której opisują między innymi swoją relację. Jak mówi aktorka, "Złożyłyśmy książkę nie z tego co było naj, a z tego co pomiędzy". O tym jak wspólne pisanie wpłynęło na wzajemne postrzeganie się opowiedziały w Dzień Dobry TVN.

  W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Annę Seniuk. Aktorka, choć nie urodziła się z Warszawie, jest ze stolicą bardzo związana. Tu spędziła ponad połowę swojego życia. Jak wspomina lata 70. i czas szalonej popularności po roli w kultowym filmie „Czterdziestolatek"?

  W środę w Dzień Dobry TVN: "S" jak Seniuk i "s" jak sława - o życiu w Warszawie i karierze ulubienica polskich widzów. Oprócz tego, Marta Wierzbicka na tropie plotkarskich newsów o sobie. A na koniec - czy bycie rodzicem musi oznaczać koniec kariery sportowej? O tym Karolina Łukasik - Mistrzyni Świata, która po siedmiu latach przerwy wraca do boksowania. Bądźcie z nami o 8.00!

  Wybitna aktorka filmowa i teatralna. Grała między innymi w kultowym "Czterdziestolatku". Reporterka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska zaskoczyła Annę Seniuk tuż przed teatralną próbą i z okazji jej urodzin przygotowała dla aktorki niespodziankę. Zobacz, jaką?