Związki i seks

19-latek i 76-latka staną na ślubnym kobiercu. Historia ich miłości podbija sieć

Związki i seks

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Źródło:
thesun.co.uk, TikTok
Para trzymająca się za ręce

Historia miłości 19-letniego Giuseppe i jego 76-letniej wybranki pokazuje, że spora różnica wieku pomiędzy partnerami może stanowić przepustkę szczęścia. Para ogłosiła swoje zaręczyny za pośrednictwem mediów społecznościowych, zyskując tym samym popularność na całym świecie. Film upamiętniający ważną chwilę doczekał się wielu komentarzy. Jak zareagowali na niego internauci?

Wiek nie gra roli - wyjątkowa historia miłości

Miłość rządzi się swoimi prawami i jest w stanie pokonać wszelkie przeciwności losu. Przekonali się o tym 19-letni Giuseppe i jego 76-letnia partnerka. Mimo sporej różnicy wieku, zakochani zdecydowali się iść razem przez życie. Wzruszający film upamiętniający ich zaręczyny bije rekordy popularności na TikToku.

Mężczyzna dołożył wszelkich starań, by jego wybranka powiedziała "tak". Zgodnie z tradycją zdecydował się przyklęknąć, trzymając w dłoni wysadzany diamentami pierścionek zaręczynowy. Wcześniej wręczył ukochanej wypełnione helem balony w kształcie serca.

19-latek i jego ukochana podbijają TikToka

Internauci nie pozostali obojętni na nieszablonową historię miłości. Pod nagraniem opublikowanym w sieci przez 19-letniego Włocha pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy. Niestety nie zabrakło też słów krytyki. Okazało się, że nie każdy jest w stanie zrozumieć siłę uczucia łączącego przedstawicieli różnych pokoleń.

- "To dla mnie zbyt wiele", "Coś tu jest z tobą nie tak. Ona mogłaby być twoją babcią. Wokół jest tyle młodych dziewczyn, daj spokój", "Robisz to dla pieniędzy?", "Dziwnie to wygląda" - pisali użytkownicy TikToka pod filmem.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło: thesun.co.uk, TikTok

Źródło zdjęcia głównego: Sergio Mendoza Hochmann/Getty Images; TikTok

Pozostałe wiadomości