Porady

Ten niepozorny produkt poradzi sobie z zaparowaną szybą. Możliwe, że masz go w swojej łazience

Porady

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Łazienka

Zaparowane lustro może skutecznie wyprowadzić nas z równowagi, szczególnie o poranku, gdy każda minuta jest na wagę złota. Jak pozbyć się problemu na długi czas? Okazuje się, że pomoże nam w tym pianka do golenia.

Sposób na zaparowaną szybę

Zaparowane lustro to problem, który szczególnie denerwuje nas, gdy musimy szybko wyjść z domu. Niestety często mimo odpowiedniej wentylacji, czy otwartego okna w łazience, para i tak znajdzie się na szybie. Jak sobie z nią poradzić, by cieszyć się skutecznym i trwałym rezultatem?

Porządki domowe

Wiosenne mycie okien
Wiosenne mycie okienDzień Dobry TVN
wideo 2/7

Okazuje się, że rozwiązanie twojego problemu może znajdować się aktualnie w łazience, lub po prostu w najbliższym sklepie. Mowa tu o piance do golenia. Choć wydaje się to dziwne, ten produkt potrafi zdziałać cuda nie tylko na skórze. Okazuje się bowiem, że świetnie radzi sobie z parą gromadzącą się na lustrze.

Zaparowane szyby - sposób z pianką do golenia

Pianka zawiera składniki, dzięki którym lustro nie będzie parować przez dłuższy czas. Jak wykonać ten trik? Wystarczy równomiernie rozprowadzić produkt po szybie. Następnie przecieramy i polerujemy całą jej powierzchnię. Możemy zrobić to za pomocą ścierki ręcznika papierowego.

Ten sposób możemy wykorzystać też w swoim aucie, gdzie często zdarza nam się walczyć z zaparowaną szybą. Nałóż piankę po wewnętrznej stronie przedniej szyby i odczekaj chwilę. Następnie za pomocą gąbki do szyb rozprowadź ją i poleruj aż do całkowitego wyschnięcia.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło zdjęcia głównego: WichitS/Getty Images

Pozostałe wiadomości