Podsłuchała, co teściowa mówi na jej temat. Te słowa ją zraniły. "On płaci, więc to jego dom"

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Źródło:
Edziecko.pl/TikTok
Czy masz dobre relacje z teściową?

Relacje z teściową nie zawsze należą do łatwych, szczególnie gdy jedna ze stron nie potrafi ukryć negatywnych uczuć wobec drugiej. W ten sposób powstają konflikty, które niosą za sobą przykre konsekwencje, często dla całej rodziny. W sieci znajdziemy setki jak nie tysiące historii opisujących zachowania teściowych z piekła rodem. Jedna z nich jest teraz hitem na TikToku.

Nagrała, co mówi o niej teściowa

Pewna TikTokerka postanowiła podzielić się swoimi doświadczeniami. Kobieta nagrała z ukrycia rozmowę telefoniczną teściowej, podczas której wyszło na jaw, co tak naprawdę sądzi ona o swojej synowej. Niestety padło w niej wiele przykrych słów będących "gwoździem do trumny" w i tak już bardzo oschłej relacji.

Trudne historie

Prawdziwa historia porwania trzech kobiet
Prawdziwa historia porwania trzech kobietDzień Dobry TVN
wideo 2/3

Autorka nagrania zaznaczyła, że od dawna jej kontakt z teściową był ograniczany do minimum. Nie czuła potrzeby odwiedzania babci jej dzieci, wręcz uważała ją za bardzo toksyczną osobę.

Przerażające słowa teściowej

Niechęć do mamy męża była już tak duża, że nie miała ochoty odwiedzić jej nawet w święta. - Nie chce jechać do mojej toksycznej teściowej na święta, ponieważ ona okropnie mnie traktuje - wyjaśniła na początku filmu. Następnie przedstawiła, co usłyszała na swój temat podczas rozmowy telefonicznej.

- On płaci, więc to jego dom. Może w nim przyjmować każdego, kogokolwiek zechce - słyszymy z ust mamy męża. Autorka zaznaczyła, że te słowa nie są prawdą, ponieważ ona także pracuje na cały etat i spłaca kredyt hipoteczny.

Teściowa stwierdziła także, że jeśli synowa nie chce przyjechać do nich na święta, to może przecież zostać sama w domu, a jej syn z dziećmi powinien przyjechać do niej po prostu bez żony.

- Weźmie piżamę, będzie spać, dzieci też będą mogły spać. A ona niech siedzi tu sama. I wszyscy będą zadowoleni. On i jego dzieci - dodała.

W komentarzach pod nagraniem zawrzało. Większość internautów nie mogła uwierzyć, że starsza kobieta zachowuje się w taki sposób. - "Dzieci nie będą nocować u nikogo, kto mówi tak źle o mamie", "Lepiej zerwij z nią kontakty. Totalnie", "Co za paskudna baba, jak ona może tak mówić o żonie swojego syna i matce wnuków?" - czytamy pod postem.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło: Edziecko.pl/TikTok

Źródło zdjęcia głównego: GettyImages/Motortion/TikTok/Toxicinlawsx

Pozostałe wiadomości