W sobotnim wydaniu Dzień Dobry TVN w studiu pojawiły się uczestniczki najnowszej edycji programu "The Traitors", a wraz z nimi prowadząca show Malwina Wędzikowska. Panie uchyliły rąbka tajemnicy dotyczącej ich relacji i zdradziły, co doprowadziło do ich konfliktu na planie. Czy kryzys ten rzeczywiście został zażegnany?
Uczestniczki "The Traitors" zażegnały konflikt?
W studiu Dzień Dobry TVN pojawiły się uczestniczki programu "The Traitors" - Kasia "Żabka" oraz Kaja, między którymi widzowie show mogli wyczuć w jego ostatnich odcinkach wyraźne napięcie. Jak wyjaśniła jednak druga z pań, kryzys ten został już przez nie zażegnany.
- Żadnego wielkiego ognia między nami nie było, miałyśmy, po prostu, bardzo różne zdania. Myślę, że nie miałyśmy jakiejś wielkiej "kosy" i na pewno nie mamy jej teraz - podkreśliła.
Uczestniczka "The Traitors" wspomniała również, co było przyczyną ich napiętej relacji.
- Chodziło chyba o to, że ja w programie szukałam sojuszników, którzy ze mną grają, a Kasia miała swoją strategię, która bardzo mi nie odpowiadała i z tego myślę wyszedł jakiś konflikt - powiedziała.
Nieco inne zdanie na ten temat miała jednak prowadząca program Malwina Wędzikowska, która przyznała, że show wpływa nie tylko na zachowania graczy, ale i ich psychikę.
- Oj, był ogień. [...] Program robi w naszych głowach coś takiego, że dziecinniejemy, rozkręcamy nasze dramy do ekstremum - zaznaczyła.
"The Traitors" - program pełen intryg, manipulacji i emocji
"The Traitors" to show, w którym może zdarzyć się wszystko. Uczestnicy tej niebezpiecznej rozgrywki muszą wykazywać się sprytem, inteligencją i odwagą, a przy tym pamiętać, że jedynymi osobami, którym mogą zaufać, są oni sami. Ich poczynaniom przygląda się prowadząca program Malwina Wędzikowska, która informuje graczy o kolejnych zadaniach, jakim muszą stawić czoła.
Nowe odcinki "The Traitors" można oglądać w każdą niedzielę o godz. 19:45 na antenie TVN.
Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz też na Player.pl.
Zobacz także:
- Tajemnicze wnętrza, sekretne zakamarki. To tu kręcono program "The Traitors. Zdrajcy".
- Uczestnik miał wypadek na planie "The Traitors. Zdrajcy". "Wyglądało to tragicznie"
- Rywalizacja w "The Traitors" przybiera na sile. "To są po prostu emocje, to są nerwy"
Autor: Aleksandra Kokot
Źródło zdjęcia głównego: Anita Walczewska/East News