W "Milionerach" wygrała główną nagrodę. Jak po dwóch latach wygląda jej życie?

Nowa pasja milionerki
Wielka wygrana to marzenie wielu z nas. Niestety los uśmiecha się tylko do nielicznych. Jedną z takich osób jest Katarzyna Kant-Wysocka. Kobieta dwa lata temu wygrała milion złotych w polskiej edycji "Milionerów". Co duże pieniądze zmieniły w jej życiu?

Jak wygląda życie milionerki?

Katarzyna Kant-Wysocka dwa lata temu została milionerką. Co zrobiła z pieniędzmi, które wygrała w "Milionerach? - Spora ich część poszła przede wszystkim na kupno mieszkania - mówiła w rozmowie z naszą reporterką.

Duża wygrana pozwoliła pani Kasi całkowicie odmienić swoje życie zawodowe. - Obecnie inwestuje w swój biznes - dodała. Czym będzie się zajmowała?

Od Milionerki do groomerki

Pani Kasia kocha zwierzęta. - Najpierw była miłośnikiem szczurów, później miłośnikiem świnek morskich. Teraz przyszła pora na psy - mówiła Katarzyna Sitarz, przyjaciółki pani Kasi.

- Pewnego dnia zdecydowaliśmy z mężem, że chcielibyśmy mieć psa. Decyzja o jego wzięciu była najlepszą w moim życiu i zaważyła na całym moim życiu zawodowym - dodała zwyciężczyni "Milionerów".

Pani Kasia przez 10 lat zajmowała się marketingiem w Internecie. Pojawienie się psa sprawiło, że zaczęła myśleć o zmianie zawodu. - Tak narodził się pomysł na to, żebym została groomerką, czyli psim fryzjerem - dodała.

Po przejściu odpowiedniego kursu pani Kasia zdecydowała się otworzyć własny salon. Jeśli nic nie stanie na przeszkodzie pierwszych psich-klientów zacznie przyjmować tuż po świętach wielkanocnych.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl.

Zobacz także:

Koszyczek wielkanocny - co musi się w nim znaleźć i dlaczego

Maja Bohosiewicz podała przepis na bezę. Zobacz krok po kroku, jak ją przygotować

Maciej Dowbor o swoim pierwszym samochodzie: "Kupiłem go na spółkę z babcią"

Autor: Katarzyna Oleksik

Reporter: Natalia Górska

podziel się:

Pozostałe wiadomości