Wyjątkowa konferencja dla kobiet. "Tu każdy ma znaleźć coś dla siebie"

Konferencja "Być kobietą On Tour"
Źródło: Dzień Dobry TVN
Być Kobietą On Tour (napisy)
Być Kobietą On Tour (napisy)
Gwiazdy Dobroczynności
Gwiazdy Dobroczynności
Maja Ostaszewska - Gwiazda Dobroczynności
Maja Ostaszewska - Gwiazda Dobroczynności
Gala „Gwiazdy dobroczynności 2022”
Gala „Gwiazdy dobroczynności 2022”
Bal Gwiazd Dobroczynności 2021
Bal Gwiazd Dobroczynności 2021
Mateusz Damięcki „Gwiazdą Dobroczynności” za inspirowanie do pomagania
Mateusz Damięcki „Gwiazdą Dobroczynności” za inspirowanie do pomagania
W Poznaniu odbyła się 11. edycja - a 51. w całej Polsce - konferencji "Być Kobietą On Tour". Skupiała się ona wokół spraw, które są ważne dla pań w różnym wieku i z różnymi doświadczeniami. Kogo można było posłuchać w czasie wydarzenia?

"Być Kobietą On Tour". Co warto wiedzieć o tym wydarzeniu?

Organizatorką konferencji "Być Kobietą On Tour" jest Marta Klepka. - To jest taki lifestyle'owy magazyn na żywo. Tu są różne tematy, mówimy o zdrowiu, mówimy o finansach, mówimy o tym, co nas w życiu spotkało, o doświadczeniach, o tym, czym się w życiu zajmujemy - powiedziała Marta Klepka.

Podczas konferencji wypowiedzieli się ludzie związani z różnymi branżami. Były to m.in. osoby ze świata sztuki, biznesu czy teatru. - To ma być różnorodność. Tu każdy ma znaleźć coś dla siebie - dodała.

"Być Kobietą On Tour". Kto wystąpił na konferencji?

Wśród gości zaproszonych do udziału w konferencji była reżyserka pokazów mody i jurorka programu "Top Model" Katarzyna Sokołowska. - Tych tematów jest bardzo, bardzo dużo. Często mówimy o satysfakcji, gdzie jest ten moment, jak czerpać satysfakcję z rzeczy, które się robi - mówiła.

Na konferencji wystąpiła również modelka Bogna Sworowska. - Z pewnością przyjechałam tutaj, żeby oddać to, co wiem. Ogromne doświadczenie i dystans do rzeczywistości - wyznała.

- Widzę sens tych spotkań, bo widzę, jak dajemy kobietom siłę, jak wzmacniamy, jak dmuchamy im w skrzydła, jak też mobilizujemy do różnych tematów, do trudnych tematów. Ogólnie niesiemy dobro - podsumowała Marta Klepka.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz też na Player.pl

Skocz do sklepu TVN!
Skocz do sklepu TVN!

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady

Zobacz także:

Autor: Katarzyna Oleksik

Reporter: Radosław Męczykalski

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości