Sennik: kura. Co oznacza, kiedy śni nam się kura lub kurczak?

photo_8920928
Źródło: Dzień Dobry TVN
Co Ci się śniło?
Co Ci się śniło?
Co oznaczają nasze sny?
Co oznaczają nasze sny?
Świadomy sen
Świadomy sen
Sennik dla dzieci
Sennik dla dzieci
W senniku kura jest interpretowana jako symbol nadchodzącego szczęścia i harmonii. Sen taki można też rozumieć jako zapowiedź poprawy sytuacji finansowej. To także ostrzeżenie, by nie koncentrować swoich myśli na błahych sprawach, ponieważ takie rozproszenie odwraca uwagę od istotnych kwestii.

Według sennika kury to odnoszą się także do życia rodzinnego, stanowią odzwierciedlenie matczynych cech. Z tego powodu bardzo często sen może być interpretowany jako zwiastun pojawienia się nowego członka rodziny śniącego. Czasem jest to także głos podświadomości u osób, które obawiają się rodzicielstwa.

Co według sennika oznacza kurczak?

Kurczak w senniku może być interpretowany na kilka sposobów. Jeden, samotny ptak jest dobrym znakiem, zwiastującym pojawienie się bardzo dobrego pomysłu, którego realizacja stanie się dla śniącego źródłem radości i sukcesu. Ten sen bywa także postrzegany jako ostrzeżenie przed fałszywymi znajomymi, których działanie i plotki mogą sprowadzić smutek na śniącego. W senniku kurczaki i kurą pojawiające się razem również mają różne znaczenie. Mogą być symbolem zarówno finansowej pomyślności, jak i nadchodzącego spotkania rodzinnego.

Czasami są też ostrzeżeniem, by działać bardziej racjonalnie, porzucić beztroskę, aby uniknąć problemów. Bywają zapowiedzią powodzenia już podjętego przedsięwzięcia. Stado kurcząt bez matki uważane jest za symbol nowego członka rodziny lub pojawienia się nowych obowiązków, z jakimi śniący będzie musiał sobie poradzić. Sen, w którym pojawia się kurczak, ma bardzo szerokie znaczenie, dlatego, aby prawidłowo odczytać jego znaczenie, w interpretacji należy uwzględnić swoją aktualną sytuację.

Sennik: kura, która dziobie – interpretacja snu

Sen, w którym kura dziobie śniącego, bardzo często rozumiany jest jako ostrzeżenie przed nachodzącymi kłopotami i niebezpieczeństwem. Zapowiadać może on zarówno niepowodzenie, jak i niedomówienia, które staną się źródłem późniejszych niedogodności w życiu. Sen ten nie daje jasnej odpowiedzi, czy poprzez dojrzałe i odpowiedzialne zachowanie można ich uniknąć, warto jednak spróbować.

Jak interpretować według sennika stado kur?

Występujące w stadzie kury sennik interpretuje jako zapowiedź nadchodzącego okresu wzmożonej pracy. Obowiązki, z którymi śniący będzie musiał się uporać, okażą się nie tylko spore, lecz także trudne. Nie należy jednak podchodzić do nich z niechęcią, ponieważ wykonanie tych zadań przyniesie śniącemu i wiele przyjemności, i korzyści w przyszłości.

Co znaczą w senniku kury w kurniku?

W senniku kury w kurniku nie stanowią żadnej wróżby na przyszłość. Są jedynie odzwierciedleniem życiowej sytuacji śniącego, który jest bardzo lubianą osobą. Otaczają go ludzie, którzy bardzo chętnie pomogą mu w potrzebie. Cieszy się on także nienaganną opinią wśród członków społeczności.

Sennik: kura zabita – znaczenie snu

Sen o zabijaniu kury lub o martwym zwierzęciu jest bardzo złym omenem. Bardzo często stanowi zapowiedź szkód i strat, które śniący odniesie na skutek swojego lekkomyślnego zachowania. To także głos podświadomości, mówiący o rujnowaniu własnego życia przez niezachowywanie właściwej ostrożności. Stanowi również sygnał, by zaprzestać nadmiernego wydawania pieniędzy, ponieważ zbyt duża rozrzutność może doprowadzić do klęski.

Jak zinterpretować według sennika mięso kurczaka?

Pojawiające się we śnie mięso kurczaka jest zapowiedzią bardzo ciekawej podróży. Możliwość jej odbycia pojawi się dość niespodziewanie, ale śniący powinien się na nią zdecydować, ponieważ możliwość odwiedzenia fascynującego miejsca może się już nigdy więcej nie pojawiać. Jedzenie mięsa z kurczaka lub rosołu we śnie również stanowi świetną wróżbę – to zapowiedź dobrej, stabilnej sytuacji finansowej oraz perfekcyjnego stanu zdrowia.

Sennik: kura znosząca jajka – znaczenie snu

Znaczenie snu o kurach znoszących jaja można rozpatrywać w trzech aspektach – finansowym, miłosnym oraz rodzinnym. W każdym z nich stanowi on dobry znak. W przypadku finansów oznacza zapowiedź sukcesu, który uda się osiągnąć dzięki realizacji na pozór chybionego pomysłu. Może by to także wróżba uzyskania awansu lub propozycji lepszej pracy w innej firmie. Sen ten oznacza również znalezienie prawdziwej miłości przez osoby poszukujące swojej „drugiej połówki”. Dla śniących będących w związkach sen ten jest zwiastunem szczęścia i harmonii w relacji, a także możliwego powiększenia się rodziny.

Interpretacja snu o kurze wysiadującej jajka

Sen o kurze wysiadującej jajka bardzo często jest zwiastunem dobrej wiadomości, którą niebawem usłyszy śniący. Dla osób z kłopotami jest to znak, aby nie porzucać nadziei na wybrnięcie z sytuacji i szczęśliwe zakończenie. W senniku kura wysiadująca jaja interpretowana jest także jako wróżba przyszłego rozwoju osobistego oraz realizacji swoich ambicji i planów.

Zobacz też:

Autor: Adrian Adamczyk

Źródło zdjęcia głównego: georgeclerk/ Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Kosmetyczka w podróży. Tych produktów nie może w niej zabraknąć
Materiał promocyjny

Kosmetyczka w podróży. Tych produktów nie może w niej zabraknąć

Jak trenować, by szybko zobaczyć efekty?
Materiał promocyjny

Jak trenować, by szybko zobaczyć efekty?