Bójka na pokładzie samolotu. Pasażerki pokłóciły się o miejsce przy oknie

Pokład samolotu
Bójka na pokładzie samolotu. Pasażerki pokłóciły się o miejsce przy oknie
Źródło: apidechphoto/Getty Images/Twitter
Na pokładzie samolotu brazylijskich linii lotniczych miał miejsce niecodzienny incydent. Pomiędzy dwiema kobietami podróżującymi z Salvadoru do Conghonhas w Sao Paulo wywiązała się awantura o miejsce przy oknie. Utarczki słowne szybko przerodziły się w bójkę, w której uczestniczyło kilkunastu pasażerów. Zdarzenie zarejestrowała kamera, a nagranie podbija sieć.

Brazylia. Awantura na pokładzie samolotu

W czwartek, 2 lutego br. doszło do bijatyki na pokładzie pokładzie samolotu brazylijskich linii lotniczych GOL Airline. Awanturę zapoczątkowały dwie kobiety, ale ostatecznie starło się ze sobą kilkanaście osób. Dantejskie sceny zostały uwiecznione na krótkim nagraniu.

Podróże samolotem i nie tylko 

Źródło: Dzień Dobry TVN
Słuchają się jej samoloty
Słuchają się jej samoloty
Czego nie wiesz o lataniu?
Czego nie wiesz o lataniu?
Spełniamy podniebne marzenie
Spełniamy podniebne marzenie
Rowerem przez Afrykę
Rowerem przez Afrykę
Jak wygląda życie polskich nomadek?
Jak wygląda życie polskich nomadek?
Robert Szulc zakończył podróż dookoła świata
Robert Szulc zakończył podróż dookoła świata

Pasażerki pokłóciły się o fotel przy oknie. Jednej z kobiet zależało na tym, by zajęło go jej niepełnosprawne dziecko. Gdy spotkała się ze zdecydowaną odmową, wpadła w szał. Zaczęło się od wyzwisk i gróźb, jednak konflikt szybko zaczął przybierać na sile. Doszło do szarpaniny, w której wzięli udział także inni podróżni. Interweniował personel pokładowy.

- Firma potępia wszelkie akty przemocy i podkreśla, że działania podjęte przez załogę były podejmowane z myślą o bezpieczeństwie - czytamy w oficjalnym komunikacie linii lotniczych.

Pasażerki pokłóciły się o miejsce przy oknie. Nagranie podbija sieć

Pracownikom linii lotniczych udało się zażegnać konflikt, jednak nieprzyjemne zajście przyczyniło się do opóźnienia lotu o blisko dwie godziny. Z komunikatu linii lotniczych wynika, że aż piętnaście osób musiało opuścić pokład.

Upamiętniające bójkę nagranie wywołało niemałe poruszenie w sieci. Udostępniono je już ponad 7 tys. razy, co przełożyło się na kilka milionów wyświetleń.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Magdalena Brzezińska

Źródło: wydarzenia.interia.pl

Źródło zdjęcia głównego: apidechphoto/Getty Images/Twitter

podziel się:

Pozostałe wiadomości