Wiosna w Dzień Dobry TVN, a wraz z nią nowe cykle i wyzwania

Rusza wiosna w Dzień Dobry TVN. Co nowego zobaczymy na antenie?
Rusza wiosna w Dzień Dobry TVN. Co nowego zobaczymy na antenie?
Źródło: DDTVN East News/materiały prasowe
"Dzień Dobry TVN" codziennie od 7:45 przekazuje informacje, dostarcza rozrywki, udziela porad i zaprasza na spotkania z niezwykłymi bohaterami oraz ulubionymi prowadzącymi. To sprawdzony sposób na dobry początek dnia. Co nowego pojawi się wiosną w programie? Które cykle powrócą? Sprawdzamy.

Gwiazdy Dobroczynności

Źródło: Dzień Dobry TVN
Gwiazdy Dobroczynności
Gwiazdy Dobroczynności
Maja Ostaszewska - Gwiazda Dobroczynności
Maja Ostaszewska - Gwiazda Dobroczynności
Gala „Gwiazdy dobroczynności 2022”
Gala „Gwiazdy dobroczynności 2022”
Bal Gwiazd Dobroczynności 2021
Bal Gwiazd Dobroczynności 2021
Mateusz Damięcki „Gwiazdą Dobroczynności” za inspirowanie do pomagania
Mateusz Damięcki „Gwiazdą Dobroczynności” za inspirowanie do pomagania

Dzień Dobry TVN na wiosnę 2024

Dzień Dobry TVN niezmiennie wita swoich widzów o 7:45. Informacje, rozrywka, porady, spotkania z niezwykłymi bohaterami oraz ulubieni prowadzący. Jest tu wszystko, by dobrze rozpocząć dzień!

W pierwszy poniedziałek każdego miesiąca Paweł Raczyński i Marta Jachym-Raczyńska w "Całorocznym wyzwaniu Raczków" pomogą widzom zadbać o zdrowie i kondycje. Każdy odcinek będzie miał inny temat przewodni, a zawarte w nim porady zostaną przedstawiane w prosty i przystępny sposób. W nowym sezonie pojawi się również cykl poświęcony dzieciom i młodzieży, który skupi się na ważnych i potrzebnych rozmowach o tym jak najmłodsi postrzegają świat oraz z jakimi problemami się mierzą.

Co nowego w Dzień Dobry TVN na wiosnę 2024?

Wiosną Dzień Dobry TVN wypełnią nowości. Bartek Jędrzejak wybierze się w podróż i odwiedzi widzów w ich ulubionych miejscach. Gdzie najchętniej spacerują, odpoczywają, uprawiają sport, bawią się z dziećmi? W nowym cyklu "Pogoda u Ciebie" będzie można zobaczyć nieoczywiste i piękne lokalizacje.

Wśród weekendowych nowości znajdzie się cykl "Porodówka". Doktor Maciej Socha razem ze swoim zespołem pokaże jak wygląda praca na Oddziale Ginekologiczno-Położniczym. Wszystko po to, by przedstawić problemy z jakimi zmagają się lekarze, położne oraz pacjentki.

W "Kiedyś to było" widzów czeka powrót do lat młodości. W każdym odcinku przypomniane będą wydarzenia, przedmioty i miejsca z przeszłości wywołujące uśmiech. Cykl "Młoda Polska" przedstawi natomiast sylwetki artystów, ich historie oraz dzieła doceniane na całym świecie.

W cyklu "Dzień dobry Ameryko Południowa" widzowie będą mieć okazję, by dzięki reportażom podróżniczym wybrać się w podróż za ocean nie opuszczając własnego domu.

Co jeszcze pojawi się w na wiosnę w Dzień Dobry TVN?

To nie wszystko! Już w marcu powróci wyjątkowa akcja Dzień Dobry TVN – "W marcu jak w garncu". Przez cały miesiąc w programie będą pojawiać się tematy związane z gotowaniem. Rozmaite patenty i internetowe porady, pomysły i przepisy widzów, wspólne przyrządzanie potraw– nie tylko w studiu. To wszystko czekać będzie w nowej odsłonie cyklu. Powrócą również odcinki "OszczędzaMY" pełne pomysłów na wprowadzenie do domowego budżetu oszczędności.

W "Jak rozmawiać z psem" behawioryści podzielą się sposobami na rozwiązywanie problemów z pupilami. Pojawią się również nowe odcinki "Miejskiej dżungli", w których reporterzy sprawdzą reakcje Polaków na rozmaite zachowania i zjawiska pojawiające się w przestrzeni publicznej. O wyjątkowych pozycjach filmowych i serialowych widzowie będą się mogli natomiast dowiedzieć od Kai Klimek podczas filmowych czwartków.

Dla spragnionych podróży i wiedzy o nieoczywistych destynacjach Michał Cessanis przygotuje w "Do zobaczenia" kolejne porady dotyczące wszelkiego rodzaju wypraw. Rodzina Clarke która już na dobre zagościła w "Dzień Dobry TVN" powróci w nowych odcinkach "Pełnej chaty".

Nie zabraknie tematów medycznych. Wybitni specjaliści, skomplikowane zabiegi – to wszystko będzie można zobaczyć w "Udanej operacji". Powróci również Marzena Figiel-Strzała z nowymi odcinkami poruszających reportaży "Dzieci Świata".

Bogactwo tematów, inspirujące wywiady, najważniejsze informacje z kraju i ze świata, dalekie podróże, spotkania z lokalnymi społecznościami. Wszystko to znajdzie się w nowym sezonie Dzień Dobry TVN.

Na program zapraszają prowadzący: Dorota Wellman i Marcin Prokop, Ewa Drzyzga i Krzysztof Skórzyński, Paulina Krupińska-Karpiel i Damian Michałowski, Anna Senkara i Sandra Hajduk-Popińska.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Teofila Siewko/Katarzyna Michalak

Źródło: Materiały prasowe

Źródło zdjęcia głównego: DDTVN East News/materiały prasowe

podziel się:

Pozostałe wiadomości