"True Love": Pielęgniarka, menadżerka i agent nieruchomości. Oto pierwsi uczestnicy randkowego show

Autor:
Zofia
Wierzcholska
Źródło:
mat. prasowe
True love
True love
wideo 2/7

"True Love" to nowe reality show, w którym bardziej niż intrygi i miłosne podchody liczą się szczere intencje. Atrakcyjni single trafią na Karaiby, gdzie będą musieli udowodnić, że ich uczucia są prawdziwe. Kto pojawi się w luksusowej willi? Poznajmy pierwszych uczestników.

True Love - kim są bohaterowie show?

Jedną z pierwszych piękności, która pojawi się w willi na Karaibach, jest 21-letnia Julia Prusinowska - studentka pielęgniarstwa. Dziewczyna ma romantyczną duszę artystki, która czasem staje się bardziej uwodzicielska - Łodzianka od kilku lat trenuje pole dance. Mimo że była już w dwóch poważnych związkach, nadal bardzo chciałaby się zakochać. Jej ideałem będzie wysoki, starszy brunet, z którym połączy ją przede wszystkim przyjaźń.

Filip Dziubarczyk ma 24 lata, pochodzi z Poznania i jego największym marzeniem jest znalezienie miłości życia. Choć skończył budownictwo, jego powołaniem jest praca w agencji nieruchomości. Filip to gaduła, która potrzebuje równie energetycznej kobiety u swojego boku.

Martyna Zawadzka ma 31 lat i mieszka w Warszawie. Z zawodu jest asystentką managera w ekskluzywnym salonie jubilerskim, jednak w wolnych chwilach oddaje się gotowaniu. Ślązaczka z urodzenia tylko z pozoru wydaje się spokojna, bo tak naprawdę jest energiczna i zawsze gotowa do dobrej zabawy. Martyna liczy na to, że w programie pozna pewnego siebie mężczyznę, który nie boi się dotrzymać jej kroku.

"True Love" - nowe reality show w TVN7! O co w nim chodzi?

"True Love" to nowy miłosny program typu reality show, który zaskoczy widzów przewrotnymi zasadami gry. Grupa singli spotka się na Karaibach, by zawalczyć o prawdziwe uczucie i spore pieniądze. Bohaterowie programu zostaną jednak nagrodzeni tylko za szczere intencje, bowiem poddani zostaną testowi za pomocą wykrywacza kłamstw. Jak sobie z tym poradzi dziesięcioro singli?

"True Love" - gdzie i kiedy oglądać?

Program "True Love" na antenie TVN7 będzie można oglądać od 27 lutego 2023 roku. Wszystkie odcinki będą także dostępne w Playerze.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Zofia Wierzcholska

Źródło: mat. prasowe

Źródło zdjęcia głównego: TVN7

Pozostałe wiadomości