Kiedy startuje TOP of the TOP Sopot Festival 2024? Oto szczegóły muzycznego wydarzenia

Koncert
Kiedy startuje TOP of the TOP Sopot Festival 2024? Oto szczegóły muzycznego wydarzenia
Źródło: Artur Debat/Getty Images
TOP of the TOP Sopot Festival od lat dostarcza uczestnikom i widzom niezapomnianych emocji. W tym roku impreza zostanie zorganizowana z udziałem najnowszych technologii, a na deskach Opery Leśnej pojawią się wyjątkowi artyści. Ile dni potrwa wydarzenie? Kiedy startuje? Gdzie można kupić bilety? Oto szczegóły.

TOP of the TOP Sopot Festival 2024 - data

W poniedziałek, 19 sierpnia w Operze Leśnej w Sopocie wystartuje Top of the Top Sopot Festival, czyli jedno z największych wydarzeń muzycznych tego lata. Impreza potrwa do czwartku, 22 sierpnia. Jak podają organizatorzy, podczas czterech dni na publiczność i widzów czekać będzie jak zawsze najbardziej spektakularne show sezonu, zapewnione przez dziesiątki topowych polskich wykonawców.

Top of the Top Sopot Festival 2023

DD_20230730_Ostrowska_REP
Źródło: Dzień Dobry TVN
Muzyka łączy pokolenia i charyzmatyczne wokalistki
Muzyka łączy pokolenia i charyzmatyczne wokalistki
Margaret gwiazdą “Top Of The Top Sopot Festival”
Margaret gwiazdą “Top Of The Top Sopot Festival”
Od kelnera do gwiazdy “Top of the Top Sopot Festival”
Od kelnera do gwiazdy “Top of the Top Sopot Festival”
T.LOVE gwiazdą „Top of The Top Sopot Festival”
T.LOVE gwiazdą „Top of The Top Sopot Festival”

- Cztery dni Top of the Top Sopot Festival obfitować będą jednak nie tylko w występy gwiazd muzyki, ale też w bogate choreografie, scenografię na światowym poziomie, wyśmienitych prowadzących, zakulisowe relacje w social mediach, a także w wiele zaskakujących niespodzianek - dodają.

TOP of the TOP Sopot Festival 2024 - plan wydarzenia

Oto plan czterodniowego święta muzyki:

 • "Poniedziałkowe otwarcie – pełne energetycznych występów wyjątkowych artystów – wypełnione zostanie niezwykłym spektaklem stworzonym przy użyciu najnowszych technologii.
  • Drugiego dnia widzowie zobaczą nie tylko niekwestionowane gwiazdy znane z największych krajowych scen, ale jak co roku będą mogli obserwować zmagania o nagrodę Bursztynowego Słowika – czyli najbardziej prestiżową statuetkę polskiego przemysłu muzycznego.
   • Trzeci wieczór obfitować będzie w zaskakujące aranżacje i całkowicie nowe brzmienia, a wszystko to ubarwione zostanie wyjątkowymi wizytami gości i gwiazd stacji TVN.
    • Całość zamknie czwartkowy koncert z towarzyszeniem orkiestry, a niezapomniane przeboje wybrzmią podczas niego na nowo z jeszcze większą siłą".

     TOP of the TOP Sopot Festival 2024 - bilety

     Bilety dostępne są na ebilet.pl, biletyna.pl i superticket.pl. Producentem wydarzenia jest firma Festival Group, a współorganizatorem - Bałtycka Agencja Artystyczna BART/Opera Leśna. Projekt realizowany przy pomocy finansowej Miasta Sopotu.

     Transmisja wydarzenia odbędzie się na antenie TVN.

     Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

     Zobacz także:

     Autor: Dominika Czerniszewska

     Źródło: topofthetop.pl

     Źródło zdjęcia głównego: Artur Debat/Getty Images

     podziel się:

     Pozostałe wiadomości

     Jak i gdzie zmierzyć skład ciała?
     Materiał promocyjny

     Jak i gdzie zmierzyć skład ciała?