Nagła śmierć dziennikarki. Jeszcze dzień przed odejściem wystąpiła na antenie

Odeszła dziennikarka Alicia Steward
Nie żyje Alicia Steward. Dziennikarka dzień wcześniej była na antenie
Źródło: Anna Scherbina/Getty Images
Nie żyje Alicia Steward, komentatorka polityczna i dziennikarka stacji CNN. Kobieta odeszła nagle, mając zaledwie 58 lat. Informację o jej odejściu potwierdziły zachodnie media. Przyczyna śmierci pozostaje nieznana.

Zmarła Alicia Steward

Alicia Steward zmarła nagle 18 maja 2024 roku. Dziennikarka, której ciało zostało znalezione w Belle View w północnej Wirginii jeszcze poprzedniego dnia wystąpiła na antenie. Amerykańskie media nie podały przyczyn zgonu komentatorki, jednak nie podejrzewa się żadnego przestępstwa, a służby przyczyn jej zgonu poszukują w "nagłym wypadku medycznym".

Dalsza część tekstu poniżej.

Żałoba

DD_20220407_Ewart_REP
Źródło: Dzień Dobry TVN
O życiu, reinkarnacji i śmierci klinicznej
O życiu, reinkarnacji i śmierci klinicznej
Jak w XIX wieku pielęgnowano pamięć o zmarłych?
Jak w XIX wieku pielęgnowano pamięć o zmarłych?
Żałoba w trakcie pandemii
Żałoba w trakcie pandemii

Zmarła dziennikarka CNN

Alicia Steward przyszła na świat 11 marca 1966 roku i pochodziła z Atalanty. Kobieta ukończyła dziennikarstwo i nauki polityczne na University of Georgia. Pracowała w CNN jako komentatorka od 2016 roku, często też pojawiała się na antenie, by przedstawiać wiadomości polityczne widzom. Jak podało CNN, dziennikarka reprezentowała konserwatywny głos w debacie i jednocześnie - pozostawała "niezależnym myślicielem". 58-latka była również współgospodynią podcastu "HotHot Mics From Left to Right" wraz z inną komentatorką CNN - Marią Cardoną.

Na stronie CNN pojawił się wspomnienia współpracowników prezenterki. Jednym z nich był były gubernator Arkansas - Asa Hutchinson, który zapamiętał korespondentkę polityczną jako "kogoś, kto wierzy, że polityka polega na zawieraniu przyjaźni, a nie tworzeniu wrogów".

Jak napisał dziennikarz Wolf Blitzer w swoich mediach społecznościowych - informacja o odejściu Alicii wstrząsnęła nim.

- Jest mi tak przykro, że moja przyjaciółka i współpracowniczka ze stacji CNN zmarła. Dopiero co wczoraj dołączyła do mnie i Marii Cardony do politycznej dyskusji. Była wspaniałą osobą i będziemy za nią tęsknić. Spoczywaj w pokoju, niech pamięć o tobie pozostanie błogosławieństwem - brzmiał wpis prezentera na Instagramie.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Zofia Wierzcholska

Źródło: CNN

Źródło zdjęcia głównego: Anna Scherbina/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Kosmetyczka w podróży. Tych produktów nie może w niej zabraknąć
Materiał promocyjny

Kosmetyczka w podróży. Tych produktów nie może w niej zabraknąć

Jak trenować, by szybko zobaczyć efekty?
Materiał promocyjny

Jak trenować, by szybko zobaczyć efekty?