Ministerstwo Obrony Narodowej oceni podkomisję Macierewicza. "Pochłonęła mnóstwo pieniędzy"

Newsy
Źródło: Dzień Dobry TVN
Newsy
Newsy
Ponad 2 mln kobiet w Polsce nie chodzi na wybory
Ponad 2 mln kobiet w Polsce nie chodzi na wybory
#dziewczynynawybory spot
#dziewczynynawybory spot
Tajemnice politycznej mowy ciała
Tajemnice politycznej mowy ciała
Podkomisja smoleńska Antoniego Macierewicz znalazła się pod lupą Ministerstwa Obrony Narodowej. Zespół powołany przez MON oceni jej funkcjonowanie, a także sprawdzi zasadność i celowość działań. Dlaczego zdecydowano się go powołać?

Podkomisja smoleńska pod lupą MON

Ministerstwo Obrony Narodowej oceni podkomisję smoleńską Antoniego Macierewicza. - Obecny szef MON, Władysław Kosiniak-Kamysz, właśnie powołał zespół, który ma ocenić działalność tejże podkomisji, która pochłonęła mnóstwo pieniędzy, efektów, wniosków, żadnych tak naprawdę liczących się nie przyniosła - powiedziała w Dzień Dobry TVN Dagmara Kaczmarek-Szałkow.

Działania podkomisji smoleńskiej

Jak ustalił reporter TVN24 Piotr Świerczek, podkomisja w ostatnim czasie swojej działalności planowała pozwać Rosję do Trybunału Praw Człowieka i podpisała list intencyjny z jedną z kancelarii prawniczych. - Przygotowanie takiego pozwu miało kosztować milion złotych - dodała dziennikarka TVN24.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Zobacz program na platformie VOD.pl. Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz też na Player.pl. 

Skocz do sklepu TVN!
Skocz do sklepu TVN!

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Aleksandra Matczuk

Źródło zdjęcia głównego: ddtvn

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Julia Wieniawa podbija Cannes
Materiał promocyjny

Julia Wieniawa podbija Cannes