"Listy do M. 4" - premiera lada dzień. Zobacz kulisy powstawania filmu

Magia świąt trwa przez cały rok. Już 1 lutego długo wyczekiwana premiera czwartej części filmu "Listy do M.". Uwielbiani przez widzów bohaterowie wrócą na platformę Player. Co się działo na planie produkcji? Zobaczymy to w kulisach powstawania filmu!

"Listy do M. 4" - najgorętsza premiera tej zimy

Polacy zakochali się w "Listach do M.". Pierwsze trzy filmy przyciągnęły do kin blisko 9 milionów widzów. Przed nami kolejna, czwarta już część serii. Losy głównych bohaterów ponownie splotą się w Wigilię Bożego Narodzenia. Nie zabraknie też nowych postaci, które nieźle namieszają. Czy każdy znajdzie miłość i zrozumie, że święta rzeczywiście mogą mieć magiczną moc?
Wigilia to wyjątkowy czas – wtedy wszystko może się zdarzyć. Bohaterowie "Listów do M. 4" zmierzą się z nieoczekiwanym zauroczeniem, przerwanymi zaręczynami czy nieplanowymi spotkaniami. Splot wydarzeń sprawi, że na nowo będą musieli się zastanowić, czym jest dla nich miłość. Sielanka w życiu Karoliny i Filipa przerwie nowa kobieta, za to o Rudolfa upomni się przeszłość. Życie Mela, Szczepana, Kariny i Wojciecha także stanie na głowie!

"Listy do M. 4" tylko na Player

Listy do M. 4 wyreżyserował Patrick Yoka. Scenariuszem zajęli się Marcin Baczyński i Mariusz Kuczyński – panowie pracowali razem przy trzech poprzednich częściach filmu. Na ekranie nie zabraknie znanych i lubianych. W filmie wystąpili: Piotr Adamczyk, Agnieszka Dygant, Tomasz Karolak, Wojciech Malajkat, Izabela Kuna, Magdalena Różczka, Borys Szyc, Danuta Stenka, Rafał Zawierucha, Cezary Pazura, Vanessa Aleksander, Janusz Chabior, Magdalena Boczarska, Eryk Lubos, Anna Smołowik, Mateusz Winek i Weronika Wachowska.
Początkowo kontynuacja świątecznego hitu miała być wyświetlana na dużych ekranach jesienią ubiegłego roku. Plany pokrzyżowała jednak pandemia koronawirusa i zamknięcie kin. W jednym z wywiadów Agnieszka Dygant powiedziała: - Byłabym bardzo smutna, gdybym nie miała nadziei, że "Listy do M." kiedyś powrócą. Na szczęście premiera filmu jest już zaplanowana. Odbędzie się już 1 lutego tylko na Player.pl
Kulisy powstawania filmu będzie można obejrzeć 13 lutego o 14:20 na antenie TVN oraz od 1 lutego na player.pl.
Zobacz też:
Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.
Autor: Mateusz Łysiak
Pozostałe wiadomości